Aylık Başak YorumuBaşakNisan 2022 & Başaklar ve Yükselen Başak Burçları

Nisan 18, 20220
nisan aylık burçlar

Merhaba sevgili yükselen başak ve başak burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay sizin için maddi manevi değerleri temsil eden alanda, koç yeni ayıyla karşıladık. Ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. Maddi kaynaklarınızı toparlamak adına gayret ettiniz, öz değerinizi sorguladınız ve içsel kuruntularınızla baş ettiniz.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 3. ve 9. evinde olacak. Akrabalık ilişkileri, kardeşlerle ilgili konular ortak ailevi gündemler, komşularla ilişkiler, seyahatler, sosyal medyadan yapılacak işler, yurt dışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Aynı zamanda bu yıl yeni eğitimler almak, akademik konularla ilgilenmek, master yada doktora yapmak gibi girişimler yapabilirsiniz. Tutulma uranyen bir tutulma olacağı için, tüm düzeninizi değiştirip dünyanın bir başka ucuna gitmek isteyebilirsiniz.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir. Ailenizi, ebeveynlerinizle ilişkinizi sorgulayabilir, idealize ettiğiniz noktalarda gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Ayrışmanız gereken noktalarda ise kuyruğu dik tutmanız gerekebilir.

Jüpiter, venüs ve Neptün’ün balık burcundaki seyahati sizin 7. eviniz ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, okült konulara merak salacağınız bir dönem. Ortaklıklı işler, yeni aşklar, ikili ilişkilerde toparlamalar söz konusu olabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa işi ciddiye götürmeyi arzu edebilirsiniz.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.,

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade