Aylık Boğa YorumuBoğaNisan 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Nisan 18, 20220
nisan aylık burçlar

Merhaba sevgili yükselen boğalar ve boğa burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay sizin bilinçaltınızı temsil eden alanda koç yeni ayıyla karşıladık. Ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. Ruhsal ve fiziksel sağlığınızla ilgilendiniz, öz bakımınızı yaptınız, belki de hala arkanızdan çevrilen gizli saklı işlere takılıyorsunuz.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 1. ve 7. evinde olacak, dolayısyla kadersel temalar gündeminizde. Boğa ve akrep hattı tutulmaları sizi yeniden doğuracak. Evlilik, iş ve ortaklıklarda gelişmeler sizi bekliyor. Bekar boğalar yeni ve dönüştürücü aşklara yelken açabilirken, ilişkisi olan boğalar için bu ilişki içindeki sorunları ya şifalandırma ya sonlandırma süreci olabilir! Diğer taraftan sağlığınıza dikkat etmelisiniz, boyun, boğaz bölgesi özellikle çok önemli! Ayrıca dış görünüşünüzde değişikliğe gidebilir, forma girmek isteyebilirsiniz. Tutulma uranyen bir tutulma olduğu için süregelen ilişkinizde dürtüsel kararlar almaya meyilli olabilirsiniz!

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir. Sağlığınız adına küçük operasyonlar yapmayı düşünebilir, miras, nafaka, borçlarla ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz.

Jüpiter, venüs ve Neptün’ün balık burcundaki seyahati sizin 11. evinizde gerçekleştirecek, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, spritüal konularla ilgileneceğiniz bir süreç olacaktır. Vakıflar, dernekler aracılığıyla insanlara yardım etmek isteyebilir, toplum için neler yapabileceğinizi sorgulayabilirsiniz. Sosyal çevreniz bu süreçte genişleyebilir, farklı çevrelerden bilgili, size rehberlik edebilecek dostlar edinebilirsiniz.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade