Aylık İkizler YorumuİkizlerNisan 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Nisan 18, 20220
nisan aylık burçlar

Merhaba sevgili yükselen ikizler ve ikizler burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay sizin sosyal çevrenizi temsil eden alan da koç yeni ayıyla karşıladık. Ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. Aşk ilişkiler, çocuklarınız, yaratıcı çalışmalara kapı araladınız. Belki de dijital paralarla ilgilenmeye başladınız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 6. ve 12. evinde olacak, dolayısyla bu süreç sizin için bir arınma süreci. Ruhsal olarak kendinizle ilgilenebilir, terapi alabilir, uzun süredir aksattığınız sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Beslenme düzeninizi değiştirmek, iş ve çalışma koşullarınızı düzeltmek isteyebilirsiniz. Boğa ve akrep tutulmaları direndiğiniz, sıkı sıkı tutunduğunuz rutinleri yıkmanızı sağlayabilir. Kariyerinizle ilgili keskin bir değişime, hiç hayal etmediğiniz yeni bir düzene ilerlemek isteyebilirsiniz.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir. Diğer taraftan evliliğiniz ve ilişkilerinizi de gözden geçirerek, aslında var olmak istediğiniz gerçeklikte mi yoksa bir ütopyada mı yaşadığınızı sorgulayabilirsiniz.

Jüpiter, venüs ve Neptün ün balık burcundaki seyahati sizin 10. evinizde gerçekleştirecek, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, beraberinde kariyerinizde yeni şanslar elde edeceğiniz bir süreç olacak. İş yaşamınızda üstlerinizden destek görebilirsiniz, elbette burada sert açılar alan bir gezegeniniz yoksa!

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade