Aylık Koç YorumuKoçNisan 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Nisan 18, 20220
nisan aylık burçlar

Merhaba sevgili yükselen koçlar ve koç burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay ayı sizin burcunuzda gerçekleşen koç yeni ayıyla karşıladık. Ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. İlişkiler alanında keskin dönüşümler yaşadınız. Hala da yaşamaktasınız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 2. evinde boğa ve akrep hattında ağırlayacaksınız. Dolayısıyla maddi değişiklikler, alacak verecek dengesini sağlama, mal, mülk alma, satma, kredi, miras, nafaka gibi konuları gündeme getirebilir. Ortaklı işlerde dönüşümler olabilir ancak bu dönemde sağlık konusunda dikkat etmekte fayda var. Tutulmanın uranyen olması beklenmedik bir harcamaya neden olabilir. Diğer taraftan yeteneklerinizi değere dönüştürmek konusunda bir tutukluğunuz varsa konuyla ilgili bir aydınlanma yaşayabilir, var oluşunuzu onurlandırabilirsiniz.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir. Hayat amacınızı sorgulayabilir, yurt dışında yaşamaya karar verebilir, yeni eğitimler almak isteyebilirsiniz.

Jüpiter, venüs ve neptünün balık burcundaki seyahati sizin 12. evinizde gerçekleştirecek, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, spritüal konularla ilgileneceğiniz bir sürece kapı aralamanıza olanaklar sağlayabilir. İnsanlara yardım etmek isteyebilir, duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Bilinç dışı korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde terapi almak çok iyi gelecektir. Bu alan aynı zamanda gizli saklı konularla ilgili olduğu için hoşunuza gitmeyen bir takım gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade