Aylık Oğlak YorumuOğlakNisan 2022 & Oğlaklar ve Yükselen Oğlak Burçları

Nisan 18, 20220

Merhaba sevgili yükselen oğlak ve oğlak burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay sizin için önemli bir aydı koçta bir yeni ay, ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. Sizin için önemli alanlarda gerçekleşen bu etkileşimler kariyerinizde duruşunuzu sorgulatmış olabilir, mobing’e uğradığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ailenizle ilgilenmeniz gereken durumlar hala devam ediyor olabilir.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 5. ve 11. evinde olacak. Bu da size tutku dolu aşk fırsatları getirebilir, süregelen ilişkinizde bir takım krizler ortaya çıkabilir. Diğer taraftan çocuk yapabilir, çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Yeteneklerinizden yeni kariyer yaratmak için güzel bir dönem olabilir, hayal ve hedeflerde bir güncelleme söz konusu. Güneş ve ay oğlaklar ise tutulmalardan olumlu açılar alacaklar kriz gibi görünen durumları avantaja çevirmek sizin elinizde.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir.

Jüpiter, venüs ve Neptün’ün balık burcundaki seyahati sizin 3. evinizde gerçekleştirecek. Kardeşler, yakın akrabalarınızın hayatında güzel haberler alabilirsiniz, ticari faaliyetleriniz iyileşebilir, yeni eğitimler almaya / vermeye karar verebilirsiniz. Ufkunuzun genişleyeceği bu süreçte insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan haritanıza göre burada sert etkileşimler varsa yapacağınız anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olmalısınız.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade