AkrepAylık Akrep YorumuNisan 2023 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen akrep ve akrep burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Dolunay haritanızın 12. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte gizli saklı bir ilişkiye sürükleyebilir veya süregelen ilişkinin korkularıyla yüzleştirebilirsiniz. Terazi ilişki içinde olmayı ve bu yolla kendisini görebilmektir. 12 ev ise bu anlamda ruhsal farkındalıklar kazandırır. İlişkilerinizle ilgili korkularınızla hesaplaşabilirsiniz. Bu nedenle bu dönemde terapi ve danışmanlık almak için güzel olabilir. Spritüal konularla ilgilenebilir, iş yoğunluğunuzda dengelenmeye çalışabilirsiniz. Dolunay gündelik rutinlerimizle, sağlıklı ve adil ilişkiler kurmaya odaklandığımız, dengeyi sağlamakta bir o kadar zorlandığımız enerjiler barındırıyor!

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz akrep burçları tutulmalarla sınavınız devam ederken, satürn balık burcuna geçti ve bir nebze yükünüz azalıyor! Tutulma ise haritanızın 6. evinde gerçekleşiyor. Sağlığınızla ilgili konular biraz keyif kaçırabilir. Mars sizin hem 1. hem de 6. evinizi yönetiyor, bu anlamda ateş ve hava elementi bir marsınız varsa daha şanslısınız. Su ve toprak elementi bir marsınız varsa sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Diğer taraftan bir evcil hayvan edinebilir, bu süreçte bakıma muhtaç canlılara yardım eli olabilirsiniz. Gündelik rutinlerinizin yoğunluğu sizi biraz gergin kılabilir. Vitamin takviyesi almanızı tavsiye ederim.

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün herşey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 7. eviniz zihinsel odağınız 4 nisandan bu yana ilişkilerinize kaymış durumda. Retro ile birlikte ani bir karar alabilirsiniz. Bu süreçte danışmanlık aldığınız kişilerle aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Eski bir sevgili yada eş kapınızı çalabilir.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade