Aylık Balık YorumuBalıkNisan 2023 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen balık ve balık burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Dolunay haritanızın 8. evinde bir mülk edinmek, araç almak adına bile olsa kredi çekme, borca girme durumları söz konusu olabilir. Beklenmedik bir vergi borcu keyfinizi kaçırabilir. Mahkemede olan ve sonuçlanmasını beklediğiniz bir alacak konusu gündeme gelebilir. Nafaka vb. konular siz istemeseniz de dolunayın gündemleri arasında. Diğer taraftan Cinsel olarak büyük bir tutku ve arzu dolu bir ilişkiye çekilebilirsiniz. Bu dönemde ölüm ve ölüm ötesi konulara ilginiz artabilir. Psikoloji ve karanlık konularla ilgilenebilirsiniz.

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz yükselen balık ve balık burçları satürn’ün burcunuza geçmesiyle birlikte önemli bir döneme adım attınız. Diğer taraftan akrep boğa tutulmaları sizi büyütecek gelişmelerle devam ediyor! 2023 ve 24 tutulmalarının ilki ise haritanızın 2. evinde gerçekleşiyor. Bu tutulma para ve değer konularındaki vurguyu artırıyor. Eğitiminizle ilgili konularda harcamalar yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi, varınızı yoğunuzu serdiğiniz konularda kendinize ne kadar değer veriyorsunuz? bunu karşınızdakilere ne kadar yansıtıyorsunuz çok önemli! Uzun bir süredir ruhsal olarak baskı altında hissediyor olabilirsiniz ancak özellikle haritanızda hava ve ateş enerjileri hakimse tutulma her şeye rağmen size ilerleme fırsatı sunabilir. Yurt dışına gitmek, yeni eğitimler almak, vize ve pasaport işlemleri için harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. İçsel dönüşümle, şüphe ve kuruntulardan uzaklaşma zamanı!

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün herşey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam Uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 3. eviniz zihinsel odağınız 4 nisandan bu yana kardeşleriniz, akrabalarınıza kaymış olabilir. Retro ile birlikte görüşmeler yapabilir, bir araya gelebilirsiniz. Komşunuz veya akrabanızla aranızda bir tartışma ve yanlış anlaşılma olabilir. Eğer ticaretle ilgileniyorsanız, anlaşmalarınızda aksaklıklar olabilir. Zira bu dönem önceden tamamlanmamış bir anlaşmaya adım atmamalısınız. Bir kısım yükselen balıklar anne ve babasının sağlığıyla ilgilenmek durumunda kalabilir.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373