Aylık Başak YorumuBaşakNisan 2023 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen başaklar ve başak burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Dolunay sizin 2. evinizde gerçekleşiyor. Bu dönemde harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Kendi ayaklarınız üzerinden durmak, bağımsız girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kaynaklarınızı artırmak üzere yeni eğitimler almak, kariyerinize yatırım yapmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için kredi çekmeyi düşünebilirsiniz. Evliyseniz eşinizin kaynaklarından faydalanabilirsiniz. Uzun bir seyahat, eğitimler, hukuki meseleler için para harcayabilirsiniz. Haritanıza göre harcamaksızın, kazanımlar da elde edebilirsiniz.

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz başak burçları satürn’ün balık geçişi sebebiyle sorumluluk altına girmek zorunda kalabilirsiniz. 2023 boyunca boğa ve akrep tutulmalarından destek alırken bir yandan da koç ve terazi tutulmaları ile kaynaklarınıza odaklanacaksınız. Tutulma sizin haritanızın 8. evde gerçekleşiyor. Korkularınız, endişeleriniz ve belki de komplekslerinizi fark edebilir, eşinizin veya ortağınızın kaynaklarıyla ilgilenebilirsiniz. Maddi konular bir süre daha gündeminizde olabilir. Sağlığınızla ilgili bir operasyon geçirebilir, bunun için para harcayabilirsiniz. Bu söylem biraz endişelendirse de belki de siz sadece daha sıkı bir karın ve düz dişleriniz olsun istiyorsunuz. Bu da çeşitli operasyonlar getirebilir. Aynı zamanda bir aile büyüğünüzü kaybetmişseniz ki Satürn geçişine (nisan ayına) göz atmalısınız. Bu geçişlerinde mümkün! miras, vergi borcu vb konular gündeme gelebilir.

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

Sizin burcunuzun yönetici gezegeni merkür 21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün her şey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 9. eviniz zihinsel odağınız inançlarınız, hayat felsefeniz üzere kayabilir. Eski bir hocanızla karşılaşabilir, üniversite yıllarınızı yad edebilirsiniz. Ertelediğiniz bir eğitime başlamaya karar verebilirsiniz. Akrabalarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Bir kısım yükselen başaklar anne baba sağlığı ile ilgilenmek durumunda kalabilir.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade