Aylık İkizler YorumuNisan 2023 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen ikizler ve ikizler burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Dolunay sizin 5. evinizde gerçekleşiyor. Bu alan flört ve sahne alanımızdır. Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, sanat ve yaratıcı işler gündeminizi meşgul edebilir. Çocuklarınızla ilgilenebilir, dikkatinizi onların ihtiyaçlarına yöneltebilirsiniz.Yetişkin çocuklarınız varsa onlarda ilişkilerinizde sorunlar olabilir. Çocuk yapmak isteyenler için olumlu gelişmeler olabilir. Eğer yalnızsanız romantik ve cinsel çekim duyduğunuz bir ilişkiye çekilebilirsiniz. Belki de perde arkasında yaşanan duygular büyüyebilir. Güneş ikizler burçları dolunaydan olumlu etkiler alacaksınız. Sosyalleşme zamanı.

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz ikizler burçlar satürn balık geçişi nedeniyle sorumluluk almak zorunda kalsanız da bu tutulmalardan olumlu etkiler alacaksınız. Tutulma haritanızın 11. evinde olacak. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve ilişkilerinizde keyfinizi kaçıracak durumlar olabilir. İlişkilerinizde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, sanat ve yaratıcı işler gündeminizi meşgul edebilir. Çocuklarınızla ilgilenebilir, dikkatinizi onların ihtiyaçlarına yöneltebilirsiniz. İş yaşamını da verdiğiniz emeğin karşılığı beklenmedik bir anda gelebilir, parasal kazançlarınızı artırabilirsiniz. Kazanımlarınızla dijital yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Eğer siz haziran ayının 15- 20 arasında doğmuş bir ikizler burcuysanız haritanız özelinde hızlı değişimler sizi bekliyor.

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda burcunun yöneticisi klasik s (durağan) pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün her şey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 12. eviniz zihinsel olarak içe dönerek, güçlü sezgisel ve psişik deneyimler yaşayabilirsiniz. Ruhsal sağlığınızla ilgilenmek, terapi veya danışmanlık olmak iyi gelebilir. Bu dönemde çok konuşmak ve sosyalleşmek istemeyebilirsiniz, oturup bir şeyler yazmak iyi gelebilir. Başka insanların ne söylediğine takılmamalısınız. Ailenizle ilişkinizi geniş bir bakış açısı ile değerlendirmelisiniz.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade