Aylık Koç YorumuKoçNisan 2023 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen koçlar ve koç burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

7. evinizde terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Bazılarınız için sonlanma, bazılarınız içinse yeni başlangıçlar olabilir. Terazi burcu adalet, hakkaniyet, eşitlikle ilgilidir. Dolunay sizin karşıt burcunuzda olacağı için baş ağrıları, özellikle güneş ve ay koçları baş yaralanmaları olabilir. Bu dolunay size değerinizi sorgulatabilir. Haritanıza göre bazı yükselen koçlar ilişkileri için ciddi adımlar atabilir. Ortaklı işlerden veya partnerden edinilecek kazançlar gündeme gelebilir.

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz koçlar değişimden korkmazsınız, cesur ve gözü karasınız. Tutulma haritanızın 1. evinde ve sizin burcunuzda gerçekleşiyor. İlişkileriniz ana odağınız! Fiziksel olarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle 15- 20 nisan arasında doğmuş bir koçsanız, aceleciliğinize bir süre son vermekte fayda var. Zira tutulma yöneticisi mars yengeç burcunda! krizi yönetmek kolay olmayabilir. Önümüzdeki 1 ay içinde hızla etkilerini gösterecek olan tutulma sağlık konusunda uyarıyor. Kan tahlili yaptırmayı ihmal etmeyin, demir eksikliği bağışıklık sistemi sorunlarına neden olabilir. Diğer taraftan ikili ilişkilerde hızlı kararlar alabilirsiniz.

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün herşey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 2. eviniz zihinsel odağınız 4 nisandan bu yana para ve maddi konular! Venüs’ünde boğa burcunda haliyle maddi konularda önemli gelişmeler olabilir. İş ve iletişim noktasında yarım bıraktığınız işleri çözümleyebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar çıkabilir.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade