Aylık Kova YorumuKovaNisan 2023 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen kova ve kova burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Dolunay haritanızın 9. evinde gerçekleşiyor. Böylece size hayat felsefenizi sorgulatabilir. Belki de yeni bir üniversiteye girmeyi, eğitim almayı yada yurt dışına çıkmayı hedefleyebilirsiniz. Astrolojiye ilginiz artabilir, bu alanda eğitimler alabilirsiniz. Hukuku konular biraz keyfinizi kaçırsa da sona gelmiş sayılırsınız. Ticaretle uğraşıyorsanız yeni anlaşma ve sözleşmeler gündeme gelebilir. Eviniz neresi? kendinizi nereye ait hissediyorsunuz görme zamanı. Siz güneş kovalar dolunaydan olumlu açılar alacaksınız. Haritanız özelinde fırsatlar yakalayabilirsiniz.

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz kova burçları satürn kova seyrini bitirdiği için derin bir nefes alırken boğa akrep tutulmaları ile mevcut gündeminiz güncelliğini koruyabilir. Beraberinde sizin burcunuza geçmiş pluton uzun fakat bir o kadar etkili bir dönüşüm evresini başlatıyor. Tutulma ise haritanızın 3. evinde gerçekleşiyor. Bu noktada sağlıklı iletişim kurmak zorlaşabilir, hızla parlamaya müsaitsiniz. Hele de 29 derecede gerçekleşen bu tutulma da saman alevi gibisiniz. Aniden yükselebilir, kızgınlıktan söylediklerinizi kulağınız duymayabilir. Kardeşleriniz, akrabalarınız yada komşularınızla aranızda gerginlikler olabilir. Özellikle 15-20 şubat tarihleri arasında doğmuş bir güneş kovaysanız dolunaydan olumlu açılar alacağı için haritanız özelinde fırsatlar yakalayabilirsiniz.

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün her şey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsla kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 4. eviniz zihinsel odağınız 4 nisandan bu yana, aileniz, eviniz ve ebeveynlerinize kaymış durumda. Retro ile birlikte hayatınızda önemli gelişmeler olabilir. Anne babanızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Kariyeriniz nedeniyle ev değişikliği yapabilirsiniz. Ev almak, satmak, dekorasyon değiştirmek gibi konularda harcamalar olabilir.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade