Aylık Yay YorumuYayNisan 2023 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen yaylar ve yay burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Dolunay haritanızın 11. evinde gerçekleşiyor. Yeni bir arkadaş çevresi edinebilir, yeni ay sonrasında sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Abartmaya oldukça meyilli olduğumuz bu süreçte arkadaşlarınızla aranızda tartışmalar çıkabilir. Ben sen inatlaşması ile bazılarıyla aranıza mesafeler koyabilirsiniz. Diğer taraftan kariyerinizle ilgili kıstırılmış hissediyor olabilirsiniz ama bu dönem plan ve proje yapmak önümüzdeki yıla yatırım olabilir. Terazi yeni ayı siz güneş yaylar için olumlu gelişmeler yaratabilir. Kariyerinizin getirilerini alma zamanı! ilişkilerde abartılı durumlar olabilir.

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz yükselen yaylar ve yay burçları bu tutulmalardan olumlu etkiler alacaksınız. Özellikle haritanızda ateş elementi başka yerleşimlerde varsa hem sorumluluk almak zorunda kalacak (satürn sizin burcunuza kare açılar da yapıyor) hem de büyüyeceksiniz. Tutulma haritanızın 5 evinde gerçekleşiyor. Aşk yaşamınızda oldukça zorlayıcı ve rekabet dolu bir süreç yaşanabilir. Özellikle siz 15- 20 aralık tarihleri arasında doğmuş bir yaysanız tutulmalar sizi sahnelere, sıhhatlere veya özgürlüğünüze götürebilir. Tutulma ilişkilerinizde komplekslerinizle yüzleşmenizi sağlayabilir. Ani bir kararla ilişkinizi sonlandırabilirsiniz! Haritasında ateş ve hava enerjisi baskın olanlar için ilişkilerini ciddi boyuta taşıyabilirler. Çocuklarınızla aranızda gerginlikler olabileceği için sakin kalmalısınız. Eğer borsa ve dijital paralarla ilgileniyorsanız dikkatli olmalısınız. Mars 8 evde kayıplar verebilirsiniz.

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün herşey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 6. eviniz zihinsel odağınız 4 nisandan bu yana işinize ve sağlığınıza kaymış durumda! Retro boyunca birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Ertelediğiniz sağlık kontrolleriyle ilgilenme fırsatı! Diğer taraftan yakın bir akrabanızla ilgili bir konu gündeminizi meşgul edebilir.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade