AkrepAylık Akrep YorumuOcak 2022 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba sevgili yükselen akrep ve akrep burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diyor endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mottomuz olacak dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

2 Ocakta gerçekleşecek oğlak yeni ayıyla iletişim evinizde gerçekleşecek bu yeni ay sert, gerçekçi ve birazda karamsar bir tutum sergilemenize neden olabilir.

Kardeşiniz, yakın çevreniz ve akrabalarınızla ilişkilerinizde beklenmedik gerginlik olabilir. Diğer taraftan ticari girişimler yapmak, ortaklı işlere başlamayı planlıyor olabilirsiniz ancak venüs retro yaptığı için acele etmemeli, kararınızı gözden geçirmelisiniz. Bu dönemde kısa seyahatler yapmak iyi gelebilir, zihninizde yaratıcı projelere yer açmış olursunuz.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Özellikle iletişim konuları sizin tüm enerjinizi alabilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocak itibarıyla ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan merkür retrosu ile evinizde özellikle aile büyükleri ile aranızda iletişim problemleri, yanlış anlaşılmalar olabilir. Büyüklerinizin sağlığıyla ilgili birtakım sorunlar ortaya çıkabilir. Bunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Evinizde geçmişten kalmış aksaklıklar tadilat vb. düzenlemeler yapmak isteyebilir, kötü giden evliliğinizde ayrılık kararı alabilirsiniz! Eski bir arkadaşınızla karşılaşabilir, eski günleri yad edebilirsiniz. Beklenmedik bir harcama yapabilir, gelir gider dengesi oluşturmaya gayret edebilirsiniz.

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı hayata dair hedeflerinizde güncelleme zamanı. Sağlam ve sıkı adımlarla ilerlemek isteyeceksiniz. Yabancı ülkeler, seyahatler, hukuki konular gündeme gelebilir.

Yeni bir eğitim almaya karar verebilir, hayata dair yeni öğretilere kulak kabartabilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızla karşılaşabilir veya aranızda ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmalar nedeniyle birtakım gerginlikler yaşayabilirsiniz! Vize alma, eğitim alma veya verme, akademik konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Eski sevgilinizin araması an meselesi!

26 Ocaktan itibaren kardeşler, yakın çevre ile ilişkilerinizde gerginlikler olabilir. Kendinizi yeterince iyi ifade edemediğinizi düşünüyorsanız yazmayı deneyin.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade