Aylık Koç YorumuKoçOcak 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba yükselen koçlar ve koç burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diyor endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mottomuz olacak dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

2 Ocak’ta gerçekleşecek oğlak yeni ayı kariyer alanınızda gerçekleşecek parlamak, göz önüne çıkmak, girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Karalı, istikrarlı, sağlam adımlarla ilerlemek istersiniz. Eğer bir işiniz yok toplum önünüzdeki statünüzü gözden geçirebilirsiniz. Diğer taraftan baskılandığınızı düşünebilir, birtakım çatışmalara çekilebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, engellere takılma projenizin bir otorite onayında kalması söz konusu olabilir. Üstlerinizle aranızda çıkabilecek yanlış anlaşılmalar, iletişim problemlerine karşı hızlı ve fevri olmamanızı tavsiye ederim. Ortaklı projeler, ekip çalışmaları bu dönemde yaratıcılığınızı artırabilir.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Özellikle bilinçdışı korkularınız sizi yorabilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocaktaki Merkür retrosu etkileri ile arkadaşlarınız, uzak çevrenizle aranızda sorunlar ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Genellikle çokta birbirinizi dinlemeyebilir ve içsel olarak kuruntu yapabilirsiniz. Eski bir arkadaşınız, sevgiliniz pat diye karşınıza çıkabilir. Venüs’ ünde burada olması arkadaş çevrenizden uzun zamandır tanıdığınız biriyle aranızda yakınlaşmalar yaratabilir. 26 ocaktan itibaren kariyer evinize giren Merkür iş yaşamınızda uzun süredir ihmal ettiğiniz konuları gündeme getirebilir. Üstlerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. İş yaşamınızda gündelik rutinlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Yazışmalarınızda, mail ve mesajlarınızda aksamalar olabilir. Kendinizi çok yorduğunuz için dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan yengeç yeni ayı sizi ilişkileriniz konusunda olabildiğince gerçekçi kılabilir. Soğuk ve mesafeli, belki de bir mantık evliliğine çekiliyor olabilirsiniz. Evliliğiniz, eşiniz ya da ortaklarınızın ön planda olacağı günlerdesiniz. Anlaşmalar, imzalarla ortaklığa girişmek, yol arkadaşlığı yapmak için yoğun bir çekilme yaşıyor olsanız da venüs retrosun da ciddi bir karar almamanızı tavsiye ederim. Zihnen fazlasıyla kuruntulu olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden beklenmedik bir destek görebilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade