Aylik Terazi YorumuTeraziOcak 2022 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Ocak 10, 20220
aylık burç yorumu

Merhaba sevgili yükselen terazi ve terazi burçları,

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakırken yeni bir yıla büyük hayallerle giriyoruz. Biliyorum ki çok korkutucu şeyler okuyoruz diyor endişe duyuyorsunuz. Daha önceki yazılarımda ve videolarımda da belirttiğim üzere bu yıl aslında geçtiğimiz yıla nazaran ne olduğu belirgin bir yıl olacak. Öyle sisler puslar belirsiz durumlar yerine net olacağız. Her şey ya siyah ya beyazdır söylemi mottomuz olacak dualiteyi sonuna kadar deneyimleyecek hatta aslında varlığını fark edeceğiz. Gölgelerimizle yüzleşip, ciddi bir arınma yaşayacağız. Gördüğünüz üzere böyle bakınca korkulacak çokta bir şey olmadığını göreceğiz.

2 Ocak’ta gerçekleşecek oğlak yeni ayıyla eviniz, ailenizle ilgilendiğiniz bu yeni ayda ebeveynlerinizle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Onlarla ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir. Biraz kabuğunuza çekilmek istiyor olabilirsiniz. Evinizde yaşam alanınızda bazı değişimler yapmak iyi gelebilir. Eviniz için beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz ya da bir aile büyüğünüzden maddi destek görebilirsiniz.

12 Ocak haftasında netleşecek Mars Neptün karesi halsizlik, keyifsizlik, yorgunluk belirgin düzeyde hissedilir olabilir. Özellikle aileniz sizin tüm enerjinizi alabilir. Müziği bir şifa yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Vücudun frekansını yükseltmek adına mantralar dinleyebilirsiniz.

13 Ocak itibarıyla ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan Merkür retrosu aşk yaşamınızda yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar söz konusu olabilir. Eski bir sevgili gündeminizi meşgul edebilir. Uzun süredir ertelediğiniz keyif veren şeylere zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgilenmenizi gerektiren konular açığa çıkabilir. Bilinç dışı kaygılarınız, kuruntularınız ortaya çıkabilir. İçinize dönmek isteyebilirsiniz. Akademik konularda aksamalar, hukuki konularda gecikmeler olabilir. Eski bir aile dostu ile veya evliyseniz eşin akrabaları ile karşılaşabilirsiniz.

18 Ocak’ta gerçekleşecek yengeç dolunayı kariyer alanınızda olacak. Parlamak, göz önüne çıkmak, girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bu süre zarfında kararlı ve istikrarlı olacaksınız.

Eğer bir işiniz yok ise toplum önündeki statünüzü gözden geçirebilirsiniz. Diğer taraftan baskılandığınızı düşünebilir, birtakım çatışmalara çekilebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, engellere takılma projenizin bir otorite onayında kalması söz konusu olabilir. Üstlerinizle aranızda çıkabilecek yanlış anlaşılmalar, iletişim problemlerine karşı hızlı ve fevri olmamanızı tavsiye ederim. Ortaklı projeler, ekip çalışmaları bu dönemde yaratıcılığınızı artırabilir.

26 Ocaktan itibaren aile içinde yanlış anlaşılmalar olabilir. Ebeveynlerinizle ilişkilerinizi gözden geçirebilir, evinizde değişiklikler yapabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade