AslanAylık Aslan YorumuOcak 2023 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Ocak 2, 20230
ocak 2023

Merhaba yükselen aslan ve aslan burçları,

2023 aylık yorumlar yapmama kararımı zorla gözden geçirten dostlarıma ve takipçilerime teşekkür ederim. Kısa da olsa yaz çağrılarına kulak vermeden geçemeyeceğim. Yine de özellikle şunu belirtmek isterim, her birimizin doğum haritası bize özel ve her birimiz ancak haritamızın vaatleri doğrultusunda deneyimler yaşarız. O nedenle burada yazan yorumların bir kısmı sizin hayatınıza dokunurken bir kısmı hiç bir zaman gerçekleşmeyebilir. Haliyle doğum haritanıza özel yorumlar almak sizin için daha anlamlı olacaktır.

Yeni yıla iki kişisel gezegenin retrosu ile başlıyoruz. Gökyüzü bize miladi olarak bir yıl daha atlamış olsak da geride bıraktığımız konuları yeniden gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor…

30 Aralık & 18 ocak merkür retrosu

Bir süredir 6. evinizde bulunan merkür, zihinsel gündeminizi de ruhsal endişelerinize yönetti. Retro boyunca sağlığınız, günlük rutinlerinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, çalışma ortamınızda değişikliğe gidebilirsiniz. İş yaşamınız, astlarınızla olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve aksaklıklar olabilir. İş hayatınız, kariyeriniz, iş çevrenizle ilgili konulara odaklı olduğunuz bir aydasınız! Uzun süredir ertelediğiniz konularla ilgilenebilir, eksikleri tamamlayabilirsiniz. Beslenme düzeninizi değiştirmek, uyku saatlerinizi düzenlemek üzere kararlar alabilirsiniz. Gereksiz işlerli bir kenara bırakarak yeni yıl yeni yaşam düzeni mottosunu edinebilirsiniz.

7 Ocak yengeç dolunayı

Yengeç burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek olan dolunayı bilinç dışı ve kontrol edemediğiniz konuları ifade eden bir alanda gerçekleşiyor. Kontrol edilemediğin konuları anlayışla karşılayarak akışa bırakmalısınız.

Biraz olsun içe dönmek size çok iyi gelecektir. İçsel korkularınız artabilir, fazlasıyla karamsar davranabilirsiniz. Arkanızdan dönen bazı dolaplarla yüzleşmek sizi fazlasıyla sertleştirebilir. Diğer taraftan ailenizden ve ebeveynlerinizden beklenmedik destekler görebilirsiniz.

12 Ocak mars retrosu sona eriyor

30 ekimden bu yana sizi arkadaşlarınızla ve çocuklarınızla sınayan mars sonunda hızını kesecek. Yine de enerjinizi arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve kariyerinizin getirilerine adayabilirsiniz. Hedef ve projeleriniz için harekete geçebilirsiniz. Anlaşmazlıklara son verebilir, özellikle merkür retrosunun da sona erdiği 18 ocak itibariyle insanların içinde parıldayabilirsiniz. Marsın sizi rekabetçi ve mücadeleci gösterdiği dönem sona eriyor. Yine de özellikle 15-18 ocak arasında arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar sonrası sorunlar açığa çıkabilir.

21 Ocak kova yeni ayı

Aya terazi yükselenli kova yeni ayı ile veda ediyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreci geride bırakmış olacağız. Evliliğiniz, ortaklıklarınız, danışanlarınız ve davalarınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Yalnızlar için yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Bu ilişki ani ve beklenmedik zamanda sosyal çevrenizden biri aracılığıyla olabilir. Süregelen ilişkinizi iyileştirebilir, partnerinizi sosyal çevrenize sokabilirsiniz. Hayat ve hedeflerinize onu da dahil etmek keyif verebilir.

28 ocakta siz güneş aslanlar için kadersel ve önemli bir süreç başlayabilir. Ay düğümleri güneş karesi sizi zorlayan deneyimlerin içine sokabilir! Erkek ve otorite figürleriyle aranızda gerginlikler olabilir. Anne baba ve aile büyükleriyle ilgilenebilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade