Aylık Balık YorumuBalıkOcak 2023 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Ocak 2, 20230
ocak 2023

Merhaba yükselen balık ve balık burçları

2023 aylık yorumlar yapmama kararımı zorla gözden geçirten dostlarıma ve takipçilerime teşekkür ederim. Kısa da olsa yaz çağrılarına kulak vermeden geçemeyeceğim. Yine de özellikle şunu belirtmek isterim, her birimizin doğum haritası bize özel ve her birimiz ancak haritamızın vaadleri doğrultusunda deneyimler yaşarız. O nedenle burada yazan yorumların bir kısmı sizin hayatınıza dokunurken bir kısmı hiç bir zaman gerçekleşmeyebilir. Haliyle doğum haritanıza özel yorumlar almak sizin için daha anlamlı olacaktır.

Yeni yıla iki kişisel gezegenin retrosu ile başlıyoruz. Gökyüzü bize miladi olarak bir yıl daha atlamış olsak da geride bıraktığımız konuları yeniden gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor…

30 Aralık & 18 ocak merkür retrosu

Bir süredir 11. evinizde bulunan merkür, zihinsel odağınızı da sosyal çevrenize, kariyerinizin getirilerinize yöneltti. Diğer taraftan bu alandaki stelyumla birlikte yeni hayal ve hedefler belirlediniz. Retro ile birlikte bu hayaller için oturup sessiz sedasız projeler üretme zamanı! diğer taraftan arkadaş çevrenizle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Eski dostlarla keyifli zamanlar geçirmek üzere organizasyonlar yapmanın tam zamanı…

7 Ocak yengeç dolunayı

Yengeç burcunun 16 derecesinde sizin sağlık evinizde gerçekleşecek. Aşk ve flört alanınızda gerçekleşiyor. Hayattan zevk aldığınız, yaratıcı çalışmalarla ilgilendiğiniz bir süreçtesiniz. Süregelen ilişkinizde duygusal bir dönem. Her şeyi fazlasıyla ciddiye alabilir, alınganlık edebilirsiniz. Aynı tutumu partneriniz serileyebilir. Çocuklarınızla ilgilenebilir, onların gelişimiyle ilgili ciddi projeleri gözden geçirebilirsiniz. Hayattan zevk aldığınız konularda güncelleme zamanı, beklenmedik bir zamanda yurt dışına gitmeyi planlayabilirsiniz.

12 Ocak mars retrosu sona eriyor

30 ekimden bu yana sizi ailenizle ilgili konularda zorluyor. Ebeveynlerinizle aranızdaki gerginlik sona erebilir en azından sular bir nebze durulabilir. Retro sona eriyor olsa da 15- 18 ocak tarihleri arasında kariyerinize dair aldığınız yeni bir kararla ev, şehir değişikliği gündeme gelebilir. Ev taşımak, evde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

21 Ocak kova yeni ayı

Aya terazi yükselenli kova yeni ayı ile veda ediyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreci geride bırakmış olacağız. Gizli saklı konuların gündem olduğu bu yeni ayda bilinç dışı konuları, içsel şifalanma konularına yönelebilir, korkularınızla yüzleşebilirsiniz. İçinizde bir duygu sizi şiddetle baskılayabilir. Rüyalarınız hareketlenebilir, platonik yada gizli bir ilişkiye çekilebilirsiniz. Duygusal yaklaşımları olan siz yükselen balıklar bu konuları bu dönem büyük farkındalıklar edinebilirsiniz. Ruhsal olarak kendinizi şifandırmayı ihmal etmeyin!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade