Aylık Başak YorumuBaşakOcak 2023 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Ocak 2, 20230
ocak 2023

Merhaba yükselen başak ve başak burçları

2023 aylık yorumlar yapmama kararımı zorla gözden geçirten dostlarıma ve takipçilerime teşekkür ederim. Kısa da olsa yaz çağrılarına kulak vermeden geçemeyeceğim. Yine de özellikle şunu belirtmek isterim, her birimizin doğum haritası bize özel ve her birimiz ancak haritamızın vaatleri doğrultusunda deneyimler yaşarız. O nedenle burada yazan yorumların bir kısmı sizin hayatınıza dokunurken bir kısmı hiç bir zaman gerçekleşmeyebilir. Haliyle doğum haritanıza özel yorumlar almak sizin için daha anlamlı olacaktır.

Yeni yıla iki kişisel gezegenin retrosu ile başlıyoruz. Gökyüzü bize miladi olarak bir yıl daha atlamış olsak da geride bıraktığımız konuları yeniden gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor…

30 Aralık & 18 ocak merkür retrosu

Bir süredir 5. evinizde bulunan merkür, aşk yaşamınıza hareket katmış olabilir. Retro boyunca ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar söz konusu olabilir. Eski bir sevgili gündeminizi meşgul edebilir. Yeniden denemek mi? helalleşip yolları ayırmak mı? önem kazanabilir. Uzun süredir ertelediğiniz keyif veren şeylere zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgilenmenizi gerekebilir, birlikte zaman geçirmek onlara da size de iyi gelebilir. Sizin burcunuzun yönetici gezegeni olan merkürün yılda üç kez gerçekleştirdiği Merkür retrosu bu yıl sizin burcunuza enerjisel olarak iyi açılar yapacağı için size fırsatlar sunabilir.

7 Ocak yengeç dolunayı

Yengeç burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek olan dolunay arkadaşlıklarınızı temsil eden bir alanda gerçekleşiyor. Sosyal çevrenizde tanıştığınız yeni heyecan verici bir ilişki yanı başınızda olabilir. Bu ilişki fazlasıyla aileden ve duygusal görünebilir. Ailenizden biri gibi gördüğünüz bir arkadaşınızla aranızda yanlış anlaşılma ve kırgınlık olabilir. Hayata, kariyerinize dair ciddi kararlar alabilirsiniz. Plan ve program yaparak bunlara sıkı sıkıya bağlı hareket edebilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz terfi haberi gelebilir. Gruplara, derneklere girmek ve başkaları için bir şeyler yapmak size iyi gelebilir.

12 Ocak mars retrosu sona eriyor

30 ekimden bu yana sizi kariyerinizde mücadeleye sürükleyen mars retrosu sonunda gergin görünümünüze nokta koymaya başlıyor. Mücadele alanınız iki ay boyunca kariyeriniz olmaya devam etse de artık eskisine göre daha deneyimli ve akıllıca ilerleyebilirsiniz. Üstlerinizle aranızda sorunlar olduysa çözümleme zamanı. Yeni bir iş ve koşturma sizi bekliyor olabilir. Yine de özellikle 15-18 ocak arasında ani kararlar almamalısınız.

21 Ocak kova yeni ayı

Aya terazi yükselenli kova yeni ayı ile veda ediyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreci geride bırakmış olacağız. Çalışma ortamınızda değişikliğe gidebilir, astlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yeni bir ofise taşınmak, bu alanda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Sağlığınız, günlük rutinlerinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, sigarayı bırakmak, diyete başlamak gibi konularda aksiyona geçebilirsiniz. İş arayanlar için pozitif haberler bu yeni ayla birlikte gelebilir. Mevcut işinizi geliştirecek adımalar atabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade