Aylık Boğa YorumuBoğaOcak 2023 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Ocak 2, 20230
ocak 2023

Merhaba yükselen boğa ve boğa burçları

2023 aylık yorumlar yapmama kararımı zorla gözden geçirten dostlarıma ve takipçilerime teşekkür ederim. Kısa da olsa yaz çağrılarına kulak vermeden geçemeyeceğim. Yine de özellikle şunu belirtmek isterim, her birimizin doğum haritası bize özel ve her birimiz ancak haritamızın vaatleri doğrultusunda deneyimler yaşarız. O nedenle burada yazan yorumların bir kısmı sizin hayatınıza dokunurken bir kısmı hiç bir zaman gerçekleşmeyebilir. Haliyle doğum haritanıza özel yorumlar almak sizin için daha anlamlı olacaktır.

Yeni yıla iki kişisel gezegenin retrosu ile başlıyoruz. Gökyüzü bize miladi olarak bir yıl daha atlamış olsak da geride bıraktığımız konuları yeniden gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor…

30 Aralık & 18 ocak merkür retrosu

Bir süredir 9. evinizde seyreden merkür sizi eğitim konularına yöneltebilir, yeni bir eğitim almayı düşünebilirsiniz. Süregelen master ve doktoranızla ilgilenebilir bu konularda eksikleri giderebilirsiniz. Uzaktan akrabalarınız, eşinizin çevresiyle karşılaşabilir veya aranızda ortaya çıkabilecek yanlış anlaşılmalar nedeniyle birtakım gerginlikler yaşayabilirsiniz! Vize alma, yurt dışı seyahatlerde aksamalar söz konusu olabilir. Uzun süredir aksattığını konuları gözden geçirebilirsiniz. Akademik konularla ilgilenmek isteyebilir, bazı konuları hukuki boyuta taşıyabilirsiniz.

7 Ocak yengeç dolunayı

Yengeç burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek olan dolunayı iletişim evinizde gerçekleşecek bu yeni ay sert, gerçekçi ve birazda duygusal bir tutum sergilemenize neden olabilir. Kardeşiniz, yakın çevreniz ve akrabalarınızla ilişkilerinizde beklenmedik gerginlik olabilir. Onların yaşamındaki bazı konular sizi üzebilir. Diğer taraftan ticari girişimler yapmak, ortaklı işlere başlamayı planlıyor olabilirsiniz bunun için gerekli hazırlıkları yapıp, ay sonunu beklemelisiniz. Bu dönemde kısa seyahatler yapmak iyi gelebilir, zihninizde yaratıcı projelere yer açmış olursunuz.

12 Ocak mars retrosu sona eriyor

30 ekimden bu yana para evinizde gerçekleşen mars retrosunun sonuna geliyoruz. Bir süredir cebinizi hızla boşaltmış, gereksiz harcamalara neden olmuş olabilir. 15- 18 ocak tarihleri arasında özellikle eğitim veya seyahatlerle ilgili konularda beklenmedik harcamalar çıkabilir. Retronun bitişiyle birlikte enerjinizi de kaynaklarınızı artırmaya adayabilirsiniz. Eğer haritanızda destekliyorsa önümüzdeki iki ay içinde maddi olarak toparlayabilirsiniz.

21 Ocak kova yeni ayı

Aya terazi yükselenli kova yeni ayı ile veda ediyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreci geride bırakmış olacağız. Kariyer alanında ilerleme kaydedebilir, üstlerinizle aranızdaki anlaşmazlığı çözebilir, toplum önünde sevimli, entelektüel görünebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz sürekli ertelen terfi bu dönemde gerçekleşebilir. Maaşınıza zam alabilirsiniz. Hayata dair hedef ve hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz, sosyal medya kullanımınızı artırabilir, astrolojiyle ilgilenebilirsiniz. Ocak ayı boyunca bu alanda seyreden venüs, vizyonunuzu genişleterek, pozitif görünmenizi sağlayabilir. Yeni ayda venüs satürn kavuşumu, ilişkilerinizi sağlamlaştırma fırsatı sunarken, bazılarınız için özgürleşme isteği getirecek!

28 ocakta güneş ay düğümleri karesi siz güneş boğalar için kadersel temaları açığa çıkarabilir!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade