Aylık Oğlak YorumuOğlakOcak 2023 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Ocak 2, 20230
ocak 2023

Merhaba yükselen oğlak ve oğlak burçları

2023 aylık yorumlar yapmama kararımı zorla gözden geçirten dostlarıma ve takipçilerime teşekkür ederim. Kısa da olsa yaz çağrılarına kulak vermeden geçemeyeceğim. Yine de özellikle şunu belirtmek isterim, her birimizin doğum haritası bize özel ve her birimiz ancak haritamızın vaadleri doğrultusunda deneyimler yaşarız. O nedenle burada yazan yorumların bir kısmı sizin hayatınıza dokunurken bir kısmı hiç bir zaman gerçekleşmeyebilir. Haliyle doğum haritanıza özel yorumlar almak sizin için daha anlamlı olacaktır.

Yeni yıla iki kişisel gezegenin retrosu ile başlıyoruz. Gökyüzü bize miladi olarak bir yıl daha atlamış olsak da geride bıraktığımız konuları yeniden gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor…

30 Aralık & 18 ocak merkür retrosu

Bir süredir 1. evinizde bulunan merkür, zihinsel odağınızı da kendinize yönetti! Kendinizle ilgilendiniz, konuştunuz ve sohbet ettiniz. Retro boyunca biraz karamsar bir tutum sergileyebilirsiniz, uzun süredir ertelediğiniz sağlık muayenelerinizi yaptırabilir, fiziksel görünümünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Bilinçdışınızla yüzleşme içinde olacağınız, içsel bir aydınlanma ile kendinizle sohbet edeceğiniz retro sürecinde rüyalarınız hareket kazanabilir. Bu süreçte korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Uzun süredir ertelediğiniz bir eğitime başlayabilir, uzun bir seyahat ederek deşarj olabilirsiniz.

7 Ocak yengeç dolunayı

Yengeç burcunun 16 derecesinde sizin karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan bu dolunay ikili ilişkiler alanınızda sizi duygusal durumlara sürükleyebilir. Evliliğinizi gözden geçirebilir, ortaklı işlerinizde yara alabilirsiniz. Oldukça kadarsel temalar gündeme gelebilir. Ayrı mı? beraber mi? noktasına gelebilirsiniz. Şiron karesi sizi evinizde yaralayan durumlara sürükleyebilir. Vesta üçgeni ile aile birliğini sürdürmek adına çaba sarf edebilirsiniz. Gergin ve hızlı kararlar almamalısınız!

12 Ocak mars retrosu sona eriyor

30 ekimden bu yana sizi sağlık konularında zorlamış olabilir. Gündelik rutinlerinizi kontrole etmek hiç de kolay olmadı. Retro sona eriyor olsa da 15- 18 ocak tarihleri arasında sağlığınız, evcil hayvanınızla ilgili konularda beklenmedik durumlar çıkabilir. Retronun bitişiyle birlikte enerjinizi de bu sorunları toparlamaya odaklayabilirsiniz. Beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz, kış ayları bağışıklığınızı düşürmüş olabilir. Diğer taraftan kariyerinizdeki değişim iş yerinize yansıyabilir, ofis değişikliği, yerleşme telaşız olabilir, ayrıca yeni iş arkadaşları edinebilirsiniz.

21 Ocak kova yeni ayı

Aya terazi yükselenli kova yeni ayı ile veda ediyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreci geride bırakmış olacağız. Para ve maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilir, gelirlerde bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Öz değerinizi sorguladığınız bu günlerde yeteneklerinizi gelire dönüştürmeniz de çok olası. Uzun süredir beklediğiniz bir seyahate çıkarak para harcayabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Maaşınızda artış olabilir, birlikte çalıştığınız insanlardan destek görebilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade