Aylık Yengeç YorumuYengeçOcak 2023 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Ocak 2, 20230
ocak 2023

Merhaba yükselen yengeç ve yengeç burçları

2023 aylık yorumlar yapmama kararımı zorla gözden geçirten dostlarıma ve takipçilerime teşekkür ederim. Kısa da olsa yaz çağrılarına kulak vermeden geçemeyeceğim. Yine de özellikle şunu belirtmek isterim, her birimizin doğum haritası bize özel ve her birimiz ancak haritamızın vaatleri doğrultusunda deneyimler yaşarız. O nedenle burada yazan yorumların bir kısmı sizin hayatınıza dokunurken bir kısmı hiç bir zaman gerçekleşmeyebilir. Haliyle doğum haritanıza özel yorumlar almak sizin için daha anlamlı olacaktır.

Yeni yıla iki kişisel gezegenin retrosu ile başlıyoruz. Gökyüzü bize miladi olarak bir yıl daha atlamış olsak da geride bıraktığımız konuları yeniden gözden geçirmek için fırsatlar sunuyor…

30 Aralık & 18 ocak merkür retrosu

Bir süredir ilişkiler evinizde bulunan merkür, zihinsel gündeminizi de buraya taşımış olabilir. İkili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan Merkür retrosu evliliğiniz, ortaklıklarınız, danışanlarınız ve davalarınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Yalnızca duygusal ilişkilerde değil aynı zamanda her türlü ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, lafı başka yere çekme, alınganlıklar olabilir. Gücü elinizde tutma, kontrolu sağlama isteği veya karşınızdaki insanların bu tutumunu farklı bir açıdan değerlendirmek iyi gelebilir. Bu süreçte ertelenen danışmanlık yada terapileri almak ufkunuzu genişletebilir.

7 Ocak yengeç dolunayı

Yengeç burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek olan dolunayı kaynaklarınızı ifade eden bir alanda gerçekleşiyor. Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan bu dolunay haliyle en çok sizi yoracak. Duygusal temlar ve yanlış anlaşılmalara açık bir süreçtesiniz. Siz yükselen yengeçler ise kişiliğinizi, kimliğinizi temsil eden bir alanda retro yaşıyorsunuz. Bu süreçte göz önünde olduğunuz, kararlı, istikrarlı ve çalışkan tavırlar sergileyebilirsiniz. Beden sağlığınıza dikkat etmekte fayda var. Özellikle mide, göğüs hassasiyetleriniz artabilir. Kadınlar için hormanların tavan yaptığı bir dönem olabilir.

12 Ocak mars retrosu sona eriyor

30 ekimden bu yana sizin bilinçdışı alanınızda retro yapan mars sonunda içsel bir aydınlanma ile sizi özgürleştiriyor. Başkaları yerine kendinizle kavga etmiş olabilirsiniz, şimdi barışma zamanı! Yine de 15- 18 ocak tarihleri arasında ruhsal olarak ani bir boşluğa düşebilirsiniz. Kimsenin sizi anlamadığını, yalnız olduğunuzu düşünebilir, bu duygunun içinde boğulabilirsiniz. Siz yengeçler herkese annelik etmekten yorulduysanız bir miktar, başkalarının sizin için bir şeyler yapması için köşenize çekilmelisiniz.

21 Ocak kova yeni ayı

Aya terazi yükselenli kova yeni ayı ile veda ediyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreci geride bırakmış olacağız. Maddi konuların gündeminizde olduğu bu yeni ayda borçlar, giderler, gelirler, krediler gözden geçirilebilir. Eşinizin gelirleri, miras yada nafaka konularıyla meşgul olabilirsiniz. Uzun süredir ertelediğiniz bir sağlık operasyonuna niyet edebilirsiniz. Ölüm ve ölüm ötesi konular ilginizi çekebilir. Cinsel hayatınız renk kazanabilir. Yeni ayın marsa olan pozitif açıları içsel bir farkındalıkla ilerlemenizi sağlayabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade