AslanAylık Aslan YorumuŞubat 2021 Aslan ve Yükselen Aslanların Yorumu

Şubat 2, 20210

Sevgili Aslanlar ve özellikle yükselen Aslanlar.

 

Şubat ayı boyunca 7. eviniz kova stelyumu ile şenlenmiş olacak! Satürn’ün de 7. evinize girmesi size bu alanda bir takım sorumluluklar yüklemeye başladığını fark etmeye başlamış olabilirsiniz.

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! Dolayısıyla retro sizin ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek. Bu alan evliliğiniz, ortaklıklarınız, danışanlarınız ve davalarınızı içerir. Tüm ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, lafı başka yere çekmek gibi sıkıntılar söz konusu olabilir. Merkür sizin 2 ve 11. evlerinizi de yönettiği için ortaklıklardan gelen paralarda gecikmeler yada uzun süredir beklenen paranın gelmesi beklenmedik bir borcun ortaya çıkması söz konusu olabilir. Sosyal çevreniz kariyere dair hayallerinizi gözden geçirebilir, arkadaşlarınızdan bazıları ile aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz!

11 Şubatta bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek, yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Partnerinizden Şubat ayı temalı bir teklif alabilir- teklif etmeyi düşünebilir, bu konuya müthiş bir heyecan duyabilirsiniz aman dikkat Merkür retronun bitimini bekleyip mart ayı itibariyle cici adımlar atmanızı tavsiye ederim. Aynı zamanda burada Jüpiter Venüs kavuşumu beklenen eski sevginin dönmesini bu ilişkiyi tamir atmaya dair adımlar atma isteğinizi tetikleyecektir! Hemen eski sevgiliden yeni sevgili olmaz demeyeceğim biraz düşünüp retro sonrasında karar verebilirsiniz! Zaten böyle bir dönemde bazen özür kabahatten beter olabiliyor!

18 Şubatta güneşin de balık burcuna ve 8. evinize girmesiyle birlikte cinsel olarak keyifli hissetmenizi, gizemli konulara ilgi duymanızı, maddi kaynakları düzenleme arzunuzu artırabilir.

Ayın sonunda 27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek dolunay sizin 2. evinizde gerçekleşecek, Merkür retrosu bitmiş olsa da etkileri devam ediyor olacak! Bir süredir düzenlemeye çalıştığınız kaynakları artırma konusunda önünüze fırsatlar çıkabilir dolunayın kariyer evinize yapacağı olumlu açıların ekmeğini yiyebilirsiniz…

Mars’ın 6. evinizdeki plutona olumlu açıları iş yerinizdeki otoritenizi ortaya koymak, gücünüzü hissettirmek adına önünüze fırsatlar sunabilir.

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade