Aylık Balık YorumuBalıkŞubat 2021 Balık ve Yükselen Balıkların Yorumu

Şubat 2, 20210

Sevgili Balık ve özellikle yükselen Balıklar.

 

Şubat ayı boyunca 12. eviniz kova stelyumu ile şenlenmiş olacak!

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! Bu alan bilinç dışımız, rüyalarımız, korkularımızı ifade eder. Takıntılarınız açığa çıkabilir, geçmişten kalan konulara kafa yorabilirsiniz. Bu dönem içinize dönmek meditatif çalışmalar yapmak için uygun bir dönem diyebiliriz. Sağlığınıza özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim! Biraz uykusuz kalmanız olası…

Zihniniz sürekli aktif olabilir!

11 Şubatta bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek, yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Bu alanda bir aydınlanma yaşayabilir, gizli düşmanlarınızı fark edebilir, korku ve endişelerinizin altında yatan kök nedenleri görebilirsiniz!

18 Şubatta güneşin de balık burcuna ve yükseleninize girmiş olmasıyla birlikte göz önünde olmak, parlamak, popüler olmak keyifli hissedebilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Ayın sonunda 27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek dolunay sizin 7. evinizde gerçekleşecek böylece ikili ilişkilerinizde keyifli zamanlar, aşk, ortaklıklar, evlilik kararı almak, kötü giden ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Davanız varsa yeni haberler alabilirsiniz. burcunuzda gerçekleşecek göz önünde olmak, ben demek, kendi arzu ve isteklerinize dair kararlar verebilirsiniz.

Mars’ın 11. evinizdeki Plüton’a olumlu açılarıyla birlikte yakın çevrenizle ilişkilerinizde güçlü bir tavır ortaya koyabilirsiniz, telefon trafiğinizin artabilir. İletişim konusunda sert enerjilerin içine dalmışsanız telafi etme fırsatınız olabilir.

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade