Aylık Boğa YorumuBoğaŞubat 2021 Boğa ve Yükselen Boğaların Yorumu

Şubat 2, 20210

Sevgili Boğalar ve özellikle yükselen boğalar.

 

Şubat ayı boyunca 10. eviniz kova stelyumu ile şenlenmiş olacak! Bu alan kariyerimiz, statümüz, toplum önünde görünüşümüzü temsil eder!

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! Retro sizin 10 evinizde olduğu için kariyer alanında bir takım sıkıntılar ortaya çıkabilir. Üstlerinizle aranızda çıkabilecek yanlış anlaşılmalar, iletişim problemlerine karşı hızlı ve fevri olmamanızı tavsiye ederim.

11 Şubatta bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek, yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Uzun süredir çaba gösterip, emek verdiğiniz bir konuda önünüze fırsatlar gelebilir ancak unutmayalım retro boyunca yeni anlaşma ve sözleşmeler yapmamalıyız. Aile büyüklerinizle iletişiminiz de bu dönemde biraz yükselebilirsiniz. Tüm bunlara rağmen yeni ayda 10. evinizde Jüpiter Venüs kavuşumu güzel haberler getirebilir.

18 Şubatta güneşin de balık burcuna ve 11. evinize girmesiyle birlikte sosyalleşmek, göz önünde olmak fırsatı edinebilirsiniz. Elbette pandemi şartları müsaade ettiği kadar! Aynı zamanda gökyüzünde büyük çatışma Uranüs Satürn karesi gerçekleşecek özellikle bu tarihler arasında hayatınızda önemli gelişmeler olabilir.

Ayın sonunda 27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek dolunay sizin 5 evinizde, flörtler, aşk ilişkilerle ilgili gelişmeler olabilir. Ani, beklenmedik heyecanlar kapınızı çalabilir, cinsel hayatınız renklenebilir, çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel gelişmeler olabilir. Sanat, yaratıcı işler için uygun bir zaman.

Marsın da yükselen burcunuzda olması sizin sinirli, aniden parlayan bir doğada hareket etmenize neden olabileceği için bu süreci yönetmekte zorlanabilirsiniz! ancak ayın sonundaki Plüton üçgen açısıyla olayları kontrol altına alma ve dönüştürme fırsatınız olabilir.

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade