Aylık Oğlak YorumuOğlakŞubat 2021 Oğlak ve Yükselen Oğlakların Yorumu

Şubat 2, 20210

Sevgili Oğlak ve özellikle yükselen Oğlaklar.

 

Şubat ayı boyunca 2. eviniz kova stelyumu ile şenlenmiş olacak!

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! Retro sizin 2. evinizde gerçekleşeceği için maddi kaynaklar, gelirlerde bir takım değişiklikler söz konusu olabilir.

Merkür aynı zamanda 6. ve 9. evlerinizi de yönettiği için anlaşma ve sözleşmelerde gözden kaçırılmış bazı konular canınızı sıkabilir. Uzak çevrenizle, evliyseniz eşinizin ailesi ile iletişim problemler olabilir. Gündelik rutinleriniz artabilir, gereksiz işlerle uğraşmak zorunda kalabilir, dolayısıyla yorgun düşebilirsiniz.

11 Şubatta 2. evinizde bir yeni ay gerçekleşecek, yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Kaynakları artırmak isteyebilir, bütçenizi düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda burada Jüpiter Venüs kavuşumu bir taraftan yeni kaynakların kazanılmasını sağlayabilir, gereksiz para harcatabilir! Bu alan aynı zamanda öz değerimizi de ifade ettiği için Özdeğer duygunuzu yeniden gözden geçirebilir, bu noktada size zararı dokunanları hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

18 Şubatta güneşin de balık burcuna ve 3. evinize girmesiyle birlikte kısa yolculuklar, yakın akrabalarla haşır neşir olma, iletişiminizin artması telefonlarınızın susmamasına hazır olun!

Ayın sonunda ise 27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek dolunay sizin 9. evinizde olacak. Merkür retrosu bitmiş olsa da etkileri devam ediyor olacak! Dolayısıyla iletişiminize hala çok dikkat etmeniz gerekiyor. İnançlarınız sınayabilir, ruhsal konulara ilgi duyabilir, yeni eğitimler almaya başlayabilir, akademik konularla ilgilenebilirsiniz.

Mars’ın 5. evinizden plutona olumlu açıları ikili ilişkilerde güçlü ve kararlı duruş sergilemenizi sağlayabilir, iddialı tavırlar takınabilirsiniz. İlişkinizde özgürleşme, eğlenme ve heyecan arayışınız artabilir.

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade