Aylik Terazi YorumuTeraziŞubat 2021 Terazi ve Yükselen Terazilerin Yorumu

Şubat 2, 20210

Sevgili Teraziler ve özellikle yükselen Teraziler.

 

Şubat ayında 5. eviniz kova stelyumu ile şenlenmiş durumla! Bu alan flörtleriniz, çocuklarınız, yaratıcı çalışmalarınız ve riskli kazançları temsil eder.

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! Rx sizin yine 5 evinizde gerçekleşeceği için biraz önce saymış olduğum konularda bir takım sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bir flörtünüz varsa aranızda yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar söz konusu olabilir. Geçmişten gelen bir sevgili kapınızı çalabilir! ama malumunuz merkür retro kararı mart ayına ertelemekte fayda var! Zaten genelde böyle zamanda özür kabahatten beter olabiliyor!

Merkür aynı zamanda 9. evinizi de yönettiği için eski bir aile dostu, uzak bir akraba evliyseniz eşin akrabaları ile karşılaşabilirsiniz.

11 Şubatta yine bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Çocuklarınızla ilgili yeni bir karar vermek, hobilerinizle ilgilenmek ve bu nedenle para harcamak isteyebilirsiniz. Diğer tarafta riskli yatırımlarla ilgileniyorsanız bu alandaki satürn uranüs karesi özellikle ayın ortasında beklenmedik gelişmelere yol açabilir!

18 Şubatta güneş balık burcuna yani sizin 6. evinize girecek iş hayatınız, gündelik rutinleriniz, astlarınızla ilişkilerinizde parlamak isteyebilir, yeni bir evcil hayvan edinebilir yada sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Gündelik telaşlarınız artabillir.

Ayın sonunda 27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek dolunay sizin 12. evinizde olacağı için biliçdışınız, korku ve endişeleriniz harekete geçebilir. Kendinize çok yüklenmeden, önce koşulsuzca kendinizi severek şifalanabilirsiniz.

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade