Aylık Yengeç YorumuYengeçŞubat 2021 Yengeç ve Yükselen Yengeçlerin Yorumu

Şubat 2, 20210
yengec-burcu

Sevgili Yengeç ve özellikle yükselen yengeçler.

 

Şubat ayı boyunca 8. eviniz kova stelyumu ile şenlenmiş olacak!

Merkür 31 Ocakta retro hareketine başladı ve 21 şubata kadar devam edecek! Retro sizin 8 evinizde gerçekleşeceği için borçlar, giderler, krediler, cinsellik, eşin kaynakları ile ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Bir bakarsınız geçmişten kalmış bir borç ve ödeme çıkmış! Merkür 3. evinizi de yönettiği için anlaşma ve sözleşmelerde gözden kaçırılmış bazı konular canınızı sıkabilir. Yakın çevrenizle iletişim problemleri olabileceği için sakin ve sağduyulu olmanızı tavsiye ederim.

11 Şubatta bu alanda bir yeni ay gerçekleşecek, yeni aylar bir fikrin ortaya çıkması ve hilal aşamasıyla birlikte bu tohumun atılması için bize fırsatlar sunar. Uzun süredir beklediğiniz ve yaptırmak istediğiniz operasyonlar varsa yapmak isteyebilirsiniz, beklediğiniz ödeme gelebilir, kredi çekip araba almayı arzu edebilirsiniz ancak tüm bunlar için acil değilse Merkür retrosunun bitmesini yani mart ayını beklemelisiniz. Aynı zamanda burada Jüpiter Venüs kavuşumu beklenen borçların ödenmesi, cinsel hayatınızın hareketlenmesini sağlayabilir. Sevginin diliyle sarıp sarmalama, cömertlik ve hoşgörünün de hayatınıza dahil edebilirsiniz!

18 Şubatta güneşin de balık burcuna ve 9. evinize girmesiyle birlikte yeni bir eğitime başlamak, uzun seyahatler yapmak, sosyal medyada göz önünde olmak fırsatı edinebilirsiniz. İnançlarınız, hayat felsefenizi gözden geçirebilirsiniz!

Ayın sonunda 27 şubatta başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek dolunay sizin 3 evinizde. Merkür retrosu bitmiş olsa da etkileri devam ediyor olacak dikkat! Dolayısıyla kardeşler, yakın akrabalar, eğitim gibi konularda bazı gelişmeler olabilir. Ortaya çıkan sorunları düzeltebilir, Venüs’ün de balık burcuna geçmiş olmasıyla sevgiyle, koşulsuzca sarmalayabilirsiniz!

Mars’ın Plüton’a olumlu açıları ikili ilişkilerde güçlü ve kararlı duruş sergilemenizi sağlayabilir.

Parmakların birbirini doğrultulduğu bugünlerde hayatımızda birilerini günah keçisi ilan etmek yerine anlayışla, sevgiyle ve çözümcül yaklaşabilmek dileğiyle…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade