Aylık Başak YorumuBaşakŞubat 2022 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen başak ve başak burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Çalışma ortamınızda değişikliğe gidebilir, astlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yeni bir ofise taşınmak, bu alanda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Merkür retrosununda etkisiyle iş yaşamınız, astlarınızla olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve aksaklıklar olabilir. Sağlığınız, günlük rutinlerinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, sigarayı bırakmak, diyete başlamak gibi konularda aksiyona geçebilirsiniz. Eski bir sevgili merhaba diyebilir, süregelen ilişkinizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Hayattan keyif aldığınız konuları gözden geçirebilir, nostaljik hobiler edinebilirsiniz.

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. Çocuklarınızla ilgili konularda daha rahat karar alabilir, aşk konusunda kuruntu ve kararsızlıklarınızdan adım adım arınabilirsiniz.

Enerjiniz marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte tümüyle aşk konularına yoğunlaşabilir, cesur adımlar atmaktan çekinmeyebilirsiniz.

16 şubat aslan dolunayı

12. evinizde olacağı için bilinç dışınız, korku ve endişeleriniz harekete geçebilir. Kendinize çok yüklenmeden, önce koşulsuzca kendinizi severek şifalanabilirsiniz. İlişkilerde gurur ve kibrin getirebileceği göz yaşları! temize geçme, faydacı yaklaşımlar, kusursuzluk arayışı yoğun olabilir.

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. Eski bir sevgili sizi kızdırabilir, ona neden cevap verdim ki diyebilirsiniz. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Güç ve mücadele gerektiren işleri ve sporları mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz. Borsa ve risk içeren para ile ile ilgileniyorsanız zorlayıcı durumlar ortaya çıkabilir.

Süreçte sağlığınızla ilgili konularda beklenmedik bir sorun yaşayabilirsiniz, agresif olmak, etrafınıza karşı ani beklenmedik tavır ve tutumlar sergilemek sizi takıntılı hale getirebilir. Dizlerinize iyi bakın!

Beklenmedik söylemler canınızı sıkabilir.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade