Aylık Boğa YorumuBoğaŞubat 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen boğalar ve boğa burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Kariyer alanında bir takım sıkıntılar ortaya çıkabilir, üstlerinizle aranızdaki anlaşmazlığı çözmek isteyebilir, etrafınıza karşı tutum ve davranışlarınızda bağımsız tavırlar takınabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz sürekli ertelen terfi bu dönemde gerçekleşebilir. Saldırgan tavır takınmamaya dikkat etmelisiniz! Çok çalışarak kendinizi yormayın. Hayata dair hedef ve hayallerinizi gözden geçirebilirsiniz, sosyal medya kullanımızını artırabilir, astrolojiyle ilgilenebilirsiniz. Yurt dışı konuları, vize ve pasaport işlemlerini araştırabilirsiniz. Hukuki konularda aksamalar olabilir.

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. Retro boyunca gözden geçirdiğiniz konularda ilerleme kaydedeceksiniz.

Güneş boğalar yeni aydan sert etkiler alacağı için otorite baskısına karşı direnebilir, patron, baba gibi figürlerle sorunlar yaşayabilir.

Enerjiniz marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte tümüyle saymış olduğum konulara yoğunlaşabilir. Okumaları artırmak ve yeni eğitimler almak/vermek için fırsatlar olabilir.

16 şubat aslan dolunayı

Evinizde, aile, kökler, ebeveynler ile ilişkileriniz de yeni gündemler olabilir. Ani bir kararla ayrı eve çıkmayı düşünebilir, ev alma, evlenme veya haritanıza göre boşanma kararı verebilirsiniz. Kariyerinizdeki bir gelişme sizi başka bir yere sürükleyebilir. Aileye yeni bir üye katılabilir, sizin veya kardeşlerinizin bir çocuğu olabilir. Boğa burçları dolunaydan sert etkiler alacağı için bu dönemde gerginlikleri artabilir. Krizlerden uzak kalmalısınız, kalp sağlınıza dikkat edin.

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. İnançlarınızı sorgulayıp dönüştürebilirsiniz, belki de sizin inançlarınıza saldıran insanlara karşı müsamahasız olabilirsiniz. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.

Süreçte kariyerinizle ilgili konularda zihinsel aydınlanma yaşayabilirsiniz, etrafınıza karşı ani beklenmedik tavır ve tutumlar sergileyebilirsiniz. Beklenmedik söylemler canınızı sıkabilir.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade