Aylık İkizler YorumuİkizlerŞubat 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen İkizler ve ikizler burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Hayata dair inançlarınızı gözden geçirebilir, yeni bir dil öğrenmeye karar verebilirsiniz. Bu dönemde işinizi sosyal medyaya taşıyabilir, eğitim konularına yönelebilir, yeni bir eğitim almaya başlayabilirsiniz. Retro merkürün de etkisiyle vize alma, yurt dışı seyahatlerde aksamalar söz konusu olabilir. Akademik konularla ilgilenmek isteyebilir, bazı konuları hukuki boyuta taşıyabilirsiniz. Heyecan verici, cinsellik temalı bir ilişkiye çekilebilir, bilinç dışı konularla ilgilenebilir, maddi konularda harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Beklenmedik bir destek sizi rahatlatabilir.

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. Retro boyunca fark ettiğiniz korkuları şifalandırma fırsatınız olabilir. Hala bir terapistten destek almadıysanız bu desteği alabilirsiniz.

Yeni ay ikizler burçlarını desteklediği için retro enerjini avantaja çevirebilirler.

Enerjiniz marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte tümüyle vergi, borçlar, krediler, gelir ve giderlerinize yoğunlaşabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

16 şubat aslan dolunayı

Kardeşler, yakın akrabalar, komşular gündeminizi meşgul edebilir. Onların yaşamındaki bir değişim sizi de etkileyebilir. İletişiminizde bir coşku olabilir, yaratıcı yanınızı harekete geçirebilir, sanatınızı kaleme dökebilirsiniz. Etrafınızdakileri etkilediğiniz bir süreç ancak gurur ve kibrin tuzağına düşmemelisiniz. Kırıcı sözler sarf etmemeye gayret etmelisiniz. Trafikte dikkatli olun. İkizler burçları dolunaydan olumlu enerjiler alacağı için güçlü çifte bir kısmetle tanışabilirler.

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. Ölüm ve ölüm ötesi konular aklınızı meşgul edebilir. Baskıya maruz kaldığınızı düşünebilirsiniz de, bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Sağlığınıza dikkat edin. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.

Süreçte etik ve ahlaki değerleri sorgulayabilir, zihinsel aydınlanma yaşayabilirsiniz, yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Etrafınıza karşı ani beklenmedik tavır ve tutumlar sergileyebilirsiniz. Beklenmedik söylemler canınızı sıkabilir.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade