Aylık Koç YorumuKoçŞubat 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Ocak 13, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen koçlar ve koç burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Retro enerjinin sarstığı bir süreçten sonra arkadaşlarınız, uzak çevrenizle aranızda sorunları giderebilir, kariyere dair bir hedef güncellemesi yapabilirsiniz. Uzun bir seyahat yapmayı bakkala diye çıkıp bir daha gelmemeyi düşündüğünüz günler! Bu süreçte yardıma ihtiyacı olan insanlar için vakıf ve derneklerde aktif rol alabilirsiniz, hiç değilse bireysel anlamda üzerinize düşeni yapmak konusunda duyarlı davranabilirsiniz.

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. İş yaşamınızda uzun süredir ihmal ettiğiniz konuları gündeme getirebilir. Üstlerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Gelir ve giderlerinizi gözde geçirebilirsiniz.

Yeni ay güneş koçları desteklediği için zorlayıcı enerjileri kazanıma çevirebilirler.

Enerjiniz marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte tümüyle kariyerinize yoğunlaşabilir, etrafınızda rekabet artabilir. Agresifleşebilirsiniz!

16 şubat aslan dolunayı

Dolunay flörtler, aşk ilişkilerle ilgili gelişmeler getirebilir. Heyecan duyabilir, ayaklarınızı yerden kesen bir deneyime çekilebilirsiniz. Tekrar eden hatalarınıza düşmemeye gayret etmelisiniz. Sahne ve sanatla ilgileniyorsanız parladığınız bir dönem olabilir. Cinsel hayatınız renklenebilir, çocuk sahibi olabilirsiniz. Sanat, yaratıcı işler için uygun bir zaman. Süregelen ilişkinizde güç savaşları, domine etme arzusu baskın olabilir. Hobilerinize zaman ayırmak iyi gelebilir. Bu dolunay algol tutulmasını tetiklediği için sert sonlanmalar yaşayabilirsiniz! Özellikle nisan ayının sonuna doğru doğan koç burçları yeni başlangıçlara gebe bir dolunay!

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. Toplum önünde saldırgan bir koç olarak anılmak istemiyorsanız sizi uyarmış olayım. İş yaşamında üstlerinizin sizi baskılamasına göz yumacak bir doğanız olmadığını biliyorum. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.

Süreçte zihinsel aydınlanma, ani beklenmedik tavır ve tutumlar sergileyebilirsiniz. Beklenmedik söylemler canınızı sıkabilir.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade