Aylık Kova YorumuKovaŞubat 2022 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen kova ve kova burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Yeni ay sizin burcunuzda gerçekleşecek, kendinizi özgürce ifade etmek, orijinal tavırlarınızı sergilemeyi isterken otorite baskısına maruz kalabilirsiniz. Uzun süredir ertelediğiniz sağlık muayenelerinizi yaptırabilir, fiziksel görünümünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Siz güneş kovaların babanızla ilişkilerini gözden geçirmeniz gerekebilir veya onların hayatında bir konu sizi meşgul edebilir. Tutku dolu bir ilişkiye, kontrol edemediğiniz durumların içine çekilebilirsiniz. Bu ilişki hareket alanınızı daraltabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz bu süreçte yazmak iyi gelebilir.

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. Bilinç dışı konularda kayıp duygusundan arınabilirsiniz.

Enerjiniz marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte tümüyle spritüal konulara yoğunlaşabilir, hastanelere, yardıma ihtiyaç duyan kişilere yardımcı olmak iyi gelebilir.

16 şubat aslan dolunayı

İkili ilişkilerinizde keyifli zamanlar, yeni bir ilişkiye çekilebilirsiniz, gizli saklı aşklardan kaçınmalısınız. Ortaklıklar konusu gündeminizi meşgul edebilir, evlilik kararı alabilir, kötü giden ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Davanız varsa yeni haberler alabilirsiniz. Adalet er yada geç tecelli eder! Güç savaşları, domine etme arzusu baskın bu dönemde özgürlüğünüz mü kimliğiniz mi sorgulaması sizi yorabilir.

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. İdealleri için savaşan pasif agresif bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.

Süreçte sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmelisiniz, özellikle kramplar. Etrafınıza karşı ani beklenmedik tavır ve tutumlar sergileyebilirsiniz. Beklenmedik söylemler canınızı sıkabilir.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade