Aylik Terazi YorumuTeraziŞubat 2022 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Ocak 17, 20220
şubat ayı burç yorumları

Merhaba yükselen terazi ve terazi burçları,

Aya 1 şubattaki kova yeni ayı ile başlıyoruz. Aşk ve ilişkilerinizin gündeminiz olduğu bu yeni ayda merkür retrosununda etkisiyle yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar söz konusu olabilir. Eski bir sevgili gündeminizi meşgul edebilir. Çocuklarınızla ilgilenmenizi gerektiren konular açığa çıkabilir. Borsa, riskli paralarla ilgileniyorsanız bu dönemde kendinizi stresi hissedebilirsiniz. Aile içinde, ebeveynlerinizle ilişkilerinizi gözden geçirebilir, evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Taşınmak, yeni bir eşya almak, isteyebilirsiniz. Çocukluk anılarınıza gidebilir, evinizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Uzun bir süredir retro yapan venüs ileri hareketine geçti ve bir süredir sizi meşgul eden konuların üzerinden yeniden geçmenizi sağlayacak. Anlaşılıyor musunuz? peki ya seviliyor musunuz? aileniz ve etrafınızdakiler sizi ne kadar destekliyor? bir süre daha bu sorular peşinizi bırakmayacak olsa da

marsın da oğlak burcuna geçmesiyle birlikte enerjiniz tümüyle köklerinize ailenize yoğunlaşabilir,

Yeni ay terazi burçlarını desteklediği için zorlayıcı enerjileri kazanıma çevirebilir, otorite desteği alabilirler.

16 şubat aslan dolunayı

Dolunayda sosyal çevrenizle ilişkilerinizde gergin durumlar ortaya çıkabilir, yeni tanınmış bir sosyal çevreye girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu dönemde özgürlüğünüz ve bireyselliğiniz için savaş verebilirsiniz bir süredir baskı altında olman sizi tüketmiş olabilir. Aşk ilişkilerinde güncelleme zamanı. Yeni ve heyecan verici bir aşk kapınızı aralayabilir. Çocuklara ilişkin konular söz konusu olabilir, aileye yeni bir bireyin dahil olması mümkün.

Ayı sert etkileşimlerle kapatmamak adına sakin kalabilmek önemli. Ebeveynlerinizle kavga edebilir, sabrınızın taştığını düşünebilirsiniz. Onların sağlığıyla ilgili konular odağınız olabilir. Bu günleri (25/29 şubat) büyük arzu ve istekler için şartları zorlamaya müsait olabileceğiniz işlere ayırın ve kendinizi riske atabileceğimiz durumlardan kaçının. Güç ve mücadele gerektiren işleri mart ayının ilk haftasına erteleyebilirsiniz.

Süreçte aşk yaşamınızla ilgili konularda zihinsel aydınlanma yaşayabilirsiniz, neyi istiyorum? neden zevk alıyorum fark edebilirsiniz. Dürtüsel bir ilişkiye çekilebilir, sorunlu ilişkinizi kökten bitirebilirsiniz. Beklenmedik söylemler canınızı sıkabilir.

İyimser, mutlu, umut dolu hissedebilmek sizin elinizde…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

“Yaprak döker bir yanımız,

Bir yanımız bahar bahçe”

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade