Aylık Balık YorumuBalıkŞubat 2023 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Ocak 24, 20230
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 6. evinde gerçekleşecek. İş, çalışma koşullarınızda yeni düzenlemeler söz konusu olabilir. Sabır gerektiren işlere başlayabilirsiniz. İş yaşamınızda duygusal ego ağır basabilir. Bu süreçte sağlığınıza önem vermeniz gerekebilir. Özellikle kalp ve damar sağlığı, panik atak ve anksiyete gibi konularda dikkatli olmak gerekebilir.

Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir. Sözleriniz kaderinizi belirleyebilir! dürtülerinizin kurbanı olmayın.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınız da bilinçdışı konulara kaydırabilir. Gizli saklı konularla ilgilenebilirsiniz. Rüyalarınız hareketlenebilir, hissettikleriniz çıkabilir. Mars pluton etkileşimi geçtiğimiz süreçte arkadaşlarınız ve kariyerinizin getirileriyle ilgili konularda aksayan durumlar yarattıysa bu 15 şubat civarı yeniden gün yüzüne çıkabilir. Sorunları çözebilirsiniz.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1 derecede balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 1. evinizde ve sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Kendinizi özgürce ifade etmek, orijinal tavırlarınızı sergilemeyi isteyebilir, bu konuda yaratıcı ve hayalci tutumunuzla ilerleme kaydedebilirsiniz. Sizin burcunuza geçmeye hazırlanan Satürn’ün fiziksel sağlığınızla ilgili konularda uyarılarını dikkate almalısınız. Bağımlılık içeren kahve, alkol ve ilaç gibi alışkanlıklarınız varsa bu dönemde özellikle dikkatli olmalısınız. Yazmayı ve hayal etmeyi unutmayın! canınızı sıkan bir durum karşısında içinize çekilmek yerine açıkca kendinizi ifade edebilmek çok kıymetli!

Halsizlik, keyifsizlik ve depresif hissediyorsanız bu çok olağan. Değerinizi bir başkasının tutumunun belirlemediğini bilmelisiniz! Bunun yerine ruhsal bir inziva, rüyalar yoluyla bilinçdışı bağlantıları kurmayı, sanat aktivitelerine katılmayı seçebilirsiniz. Her şeyi kontrol altında tutmak, kusursuz olmak gibi istekleriniz varsa bu süreçte aşkın bir ruh hali içinde boğulanlar size yansıtma yapabilir. Psikolojide yansıtma kişinin genellikle kendisiyle ilgili olumsuz ve kabul edilemez olan duygularını, dürtülerini başka bir kişiye, canlıya, nesneye veya gruba aktarmasını içeren bir savunma mekanizmasıdır. Ağlayan, salan ve kaçan kişi belki de ısrarla bastırmaya çalıştığımız bu duyguyu bize yansıtıyordur! Gör ve kendini tanı…

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 2. evinize ilerliyor bu da kaynaklarınızı artırma eğiliminde bir sürece geçeceğinizi gösteriyor…

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade