Aylık Boğa YorumuBoğaŞubat 2023 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Ocak 24, 20230
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 4. evinizde, ailenizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Bir süredir gündeminizi meşgul eden uzatmalarla sürekli kendini tekrar eden meseleler sizi gerebilir. Özellikle siz boğa burçlarına kare açılar yapacak olan aslan dolunayı sizi zora sokabilir.

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Dolunayla birlikte evinizde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Aile dizimi yaptırmak, köklerinizden gelen karmik konulara odaklanmak, aile ziyareti yapmak iyi gelebilir. Ebeveynlerinizin sağlığıyla ilgilenmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir.

Aslan burcu güç savaşları, domine etme arzusu ile ilişkilidir. Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınızı kariyerinize yönlendirebilir. Üstlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir. Planlar, projeler ve iletişimi artıran durumlar olabilir. 1- 3 mart civarı otorite engeline takılabilir, karamsar hissedilebilir, beraberinde kararlılık ve azim gerektiren işlere başlayabilirsiniz.

15 şubat civarı mars pluton geçtiğimiz ay uzaktan akrabalarınız, seyahatler, hukuki konularla ilgili gündeme gelmiş bir konuyu yeniden gün yüzüne çıkabilir. Ciddi iletişim problemleri olabilir, anlaşma ve sözleşmelerinizde aksaklıklar gündeme gelebilir. Eğitim, akademik konularla ilgileniyorsanız çözmeniz gereken bir kriz olabilir.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1 derecede balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 11. evinizde gerçekleşiyor. Arkadaşlarınız, uzak çevrenizle aranızda sorunları giderebilir, kariyere dair bir hedef güncellemesi yapabilirsiniz. Yeni projelerin içine girebilir. Yeni vizyonlar geliştirebilirsiniz ancak balık yeni ayı ayakları yerden kesmeye müsait olduğu için gerçekçi hayaller kurduğunuzdan emin olup, korkularınızın sizi ele geçirmesine izin vermeyin!

Bu süreçte yardıma ihtiyacı olan insanlar için vakıf ve derneklerde aktif rol alabilirsiniz, hiç değilse bireysel anlamda üzerinize düşeni yapmak konusunda duyarlı davranabilirsiniz.

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 12 evinize ilerliyor bu da ilişkilerde perde arkasında olma eğiliminizi artırabilir. Kaynaklarını iç dünyanıza, bilinçdışı arınma konularına yatırabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade