Aylık İkizler YorumuİkizlerŞubat 2023 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Ocak 24, 20230
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 3. evinizde gerçekleşecek. Kardeşiniz, yakın çevreniz ve akrabalarınızla ilişkilerinizde beklenmedik gerginlik olabilir. Onların yaşamındaki bazı konular sizi üzebilir. Dolunay oldukça sert etkilere sahip olduğu için iletişim diliniz değişebilir. Diğer taraftan ticari girişimler yapmak, ortaklı işlere başlamayı planlıyorsanız ve bu sanat bağlantılıysa size beklenmedik bir şans getirebilir. Bu dönemde kısa seyahatler yapma planlarınız varsa trafikte dikkatli olmalısınız. Boğaz, boyun ve bademcik sağlığınıza dikkat edin!

Aslan burcu güç savaşları, domine etme arzusu ile ilişkilidir. Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir. Sözleriniz kaderinizi belirleyebilir.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınızı eğitimler, üniversite, yurt dışı konuları, hukuki konular yönlendirebilir. 1- 3 mart civarı beklenmedik harcamalar yapabilir, ruhsal olarak karamsar hissedilebilirsiniz.

Mars pluton etkileşimi geçtiğimiz ay maddi konular, vergi borcu, kredi, araç değişimi, nafaka ile ilgili konuları gündeme getirmiş olabilir. 15 şubat civarı bu konu yeniden gün yüzüne çıkabilir.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1 derecede balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 10. evinizde gerçekleşiyor. Kariyer alanında ilerme kaydedebilir, üstlerinizle aranızdaki anlaşmazlığı çözebilir, kariyere dair yeni vizyonlar oluşturabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz sürekli ertelen terfi bu dönemde gerçekleşebilir. Satürn haritanızın vaadine göre bu terfide gecikmelere neden olabilir. Yine de Satürn’ün balık burcuna geçişiyle birlikte yeni girişimler sizi ilerletebilir. Belki de kendi sorumluluğunuzu kendinizin alma zamanınız gelmiştir.

Yeni ayda ufuk çizgisinde koç burcunu görüyoruz, aceleci ve hızlı kararlar almak zora sokabilir. Liderler, yöneticilileri sahnede görebiliriz. Yeni ay yöneticisi mars’ın merkür ile üçgen açısı aklı ve bilgiyi doğru kullananlar için ilahi bir destek sunabilir.

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 11 evinize ilerliyor bu da sosyal yaşamınıza renk katma zamanının geldiğini gösteriyor. Sosyalleştiğiniz ortamda yakında sizi heyecanlandıracak biri ile tanışabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade