Aylık Kova YorumuKovaŞubat 2023 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Ocak 24, 20230
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16° 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 7. evinde ve burcunuzun karşısında gerçekleşecek. Haliyle sizi de epeyce etkiliyor olacak! dolunay ikili ilişkiler alanınızda sizi duygusal durumlara sürükleyebilir. Evliliğinizi gözden geçirebilir, ortaklı işlerinizde yara alabilirsiniz. Size söylenenleri kaldırmak zor gelirken siz de ağır konuşabilirsiniz. Oldukça kadersel temalar gündeme gelebilir. Ayrı mı? beraber mi? noktasına gelebilirsiniz. Gergin ve hızlı kararlar almamalısınız!

Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir. Sözleriniz kaderinizi belirleyebilir! dürtülerinizin kurbanı olmayın.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınız da kendinize kayabilir. Dışarıdan konuşan, iletişim kuran biri olarak görünüyorsunuz. Mars pluton etkileşimi geçtiğimiz süreçte sağlığınız, ruhsal endişeleriniz noktasında veya işinizle ilgili konularda aksayan durumlar yarattıysa bu 15 şubat civarı yeniden gün yüzüne çıkabilir. Sorunları çözebilirsiniz.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1° balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 2. evinizde gerçekleşiyor. Para ve maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilir, gelirlerde bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Öz değerinizi sorguladığınız bu günlerde yeteneklerinizi gelire dönüştürmeniz de çok olası. Maaşınızda artış olabilir, üstlerinizden destek görebilirsiniz. İşinizin aksayan yanları da beraberinde sizi bir miktar hayal kırıklığına uğratabilir. İşten ayrılma düşünceniz varsa tekrar gözden geçirmelisiniz.

Halsizlik, keyifsizlik ve depresif hissediyorsanız bu çok olağan. Değerinizi bir başkasının tutumunun belirlemediğini bilmelisiniz! Bunun yerine ruhsal bir inziva, rüyalar yoluyla bilinçdışı bağlantıları kurmayı, sanat aktivitelerine katılmayı seçebilirsiniz.

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 3. evinize ilerliyor bu da iyi bir iletişim dili yaratma, sohbet muhabbet ortamına çekilmenizi sağlayabilir. Yeni bir eğitim alabilir, kaynaklarınızı buna ayırabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade