Aylık Oğlak YorumuOğlakŞubat 2023 & Oğlak ve Yükselen Oğlak

Ocak 24, 20230
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 8. evinde gerçekleşecek. Miras, nafaka, sigorta ve vergi borçları masaya yatırabilir. Finansal konular, borç alacak dengesinin kurulmasıyla ilgilendiğiniz bu dolunay size beklenmedik harcamalar getirebilir. Ev almak, satmak, çocuklarınızla ilgili konular için kaynak ihtiyacınız artabilir. Hem kendi kaynaklarınızı, hem de eşiniz yada ortağınızın kaynaklarını düzenlemek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan içsel korkularınız açığa çıkabilir, gerçekçilikle karamsarlık arasındaki ince çizgiyi aşmamanızı tavsiye ederim. Heyecan verici bir ilişkiyi derin, tutku dolu bir ilişkiye dönüştürmek isteyebilirsiniz.

Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir. Sözleriniz kaderinizi belirleyebilir! dürtülerinizin kurbanı olmayın. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınız da kaynaklarınıza kayabilir.

Mars pluton etkileşimi geçtiğimiz süreçte kendinizi ifade etmekte ilgili çabalarınız karşılık bulamadıysa 15 şubat civarı yeniden gün yüzüne çıkabilir. Fiziksel görünümünüzde güçlü bir değişim yapmak isteyebilirsiniz.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1° balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 3. evinizde gerçekleşiyor. Yakın çevreniz ile ilişkilerinizin yoğunlaşacağı bu dönem. Kardeş, kuzen ve akrabalarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Onları desteklemeniz gereken durumlar olabilir. Ticari anlaşma ve sözleşmeler gündeme gelebilir. Araba almak, satmak isteyebilirsiniz, yeni ayla birlikte bütçenize uygun fırsatlar oluşabilir. Yine de alım satım yaparken dikkatli olmalısınız. Yeni bir eğitim almaya yada vermeye karar verebilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatındaki gelişmeler sizi şaşırtabilir.

Halsizlik, keyifsizlik ve depresif hissediyorsanız bu çok olağan. Bunun yerine ruhsal bir inziva, rüyalar yoluyla bilinçdışı bağlantıları kurmayı, sanat aktivitelerine katılmayı seçebilirsiniz.

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 4. evinize ilerliyor bu da evinizle ilgili konularda harcamalar getirebilir. Anneniz ve babanızla keyifli zamanlar geçirebilir, aile ziyareti nedeniyle harcamalar yapabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade