Aylık Yengeç YorumuYengeçŞubat 2023 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Ocak 24, 20232
burçlar

Şubat ayına kişisel gezegen retrolarından bağımsızlaşarak başlıyoruz. Haliyle bir süredir tıkanıklık yaşadığınız pek çok konuda çözülmeler yaşayabilirsiniz.

5 Şubat aslan dolunayı

5 Şubat 21.28 de aslan burcunun 16 derecesinde, 2022 tutulmalarını tetikleyecek oldukça etkileyici uranüsyen bir dolunay gerçekleşecek. 2022 yılı boyunca akrep ve boğa burcunda sert tutulmalar gerçekleşti. Uranüsyen tutulmalar sabit nitelikte olduğu için sonuçlarıyla kimimiz erkenden kimimiz ise orta vadede yüzleşecek!

Dolunay hem tutulma noktasını signifikatörü hem de kendi başına oldukça sert etkilere sahip. Dolunay sizin haritanızın 2. evinizde gerçekleşecek. Maddi ve manevi tüm kaynaklarınızı ifade eden bir alan size öz değerinizi, yaratıcı yanlarınızı hatırlatabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilir, elinizdeki parayı sağlamlaştırmayı düşünebilirsiniz, ancak yine de tutulma uranyen prensipte olduğu için size beklenmedik bir harcama getirebilir. Bu harcama çocuklarınız, keyif veren aktiviteler için olabilir. Sevgililer günü öncesi, bazı ilişkilerde ani beklenmedik sonlanmalar söz konusu olabilir. Bazılarınız içinse jüpiter juno desteğiyle yeni adımlar ve yapılanmaları getirebilir. Bir aşk itirafı, evlilik teklifi, yakınlaşma, tutku ve arzu söz konusu olabilir.

Aslan burcu güç savaşları, domine etme arzusu ile ilişkilidir. Dolunay Duphe sabit yıldızı ile kavuşumda! Çok yıkıcı, kibirli, baskın ve emrivaki tutumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Duphe yıldızı ile kibirden sıyrılabilenler için şans ve güç verecektir. Sözleriniz kaderinizi belirleyebilir.

11 Şubatta merkür kova burcuna geçerek zihinsel odağınızı para ve maddi konulara yönlendirebilir. Sağlığınızla ilgili bir operasyon nedeniyle borçlanabilirsiniz. 1- 3 mart civarı ikili ilişkilerinizde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Mars pluton etkileşimi geçtiğimiz ilişkinizde veya arkadaşlarınızla çözüme kavuşturamadığınız konuyu 15 şubat civarı yeniden gün yüzüne çıkabilir.

20 Şubat balık yeni ayı

20 Şubat 10.05 de 1 derecede balık burcunda, satürnyen bir yeni ay gerçekleşecek. Satürn henüz son derecelerine doğru ilerlemiş olan kova burcunda da olsa yeni ay açısından oldukça kabul edilebilir bir kavuşum yapıyor. Yeni ay sizin 9. evinizde gerçekleşiyor. Hayata dair inançlarınızı gözden geçirebilir, yeni bir dil öğrenmeye karar verebilirsiniz. Bu dönemde işinizi sosyal medyaya taşıyabilir, eğitim konularına yönelebilir, yeni bir eğitim almaya başlayabilirsiniz. Akademik konularla ilgilenmek isteyebilir, bazı konuları hukuki boyuta taşıyabilirsiniz. İnançlarınıza yönelebilir, hayatınızda bir türlü yoluna girmeyen konuları Yaradan’a bırakabilirsiniz. Bu süreçte ibadet etmek, meditasyon yapmak size iyi gelebilir.

Halsizlik, keyifsizlik ve depresif hissediyorsanız bu çok olağan. Bunun yerine ruhsal bir inziva, rüyalar yoluyla bilinçdışı bağlantıları kurmayı, sanat yoluyla bu duyguları şifalandırmayı seçebiliriz…

20 Şubat sonrası sizi mart ayına hazırlayan ilk etkileşim, venüs koça yani sizin 10 evinize ilerliyor bu da toplum önünde sevimli ve estetik görüneceğiniz bir süreci başlatıyor. Kariyerinizi geliştirmek için harcamalar yapabilirsiniz. Üstlerinizle ilişkileriniz iyileşebilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Mart ayında başlayacak astroloji meraklıları, ilişki astrolojisi eğitimi başvurusunda bulunmayı unutmayın!

2 comments

  • Yasemin

    Ocak 24, 2023 at 5:38 pm

    Güzel haberler 🤍

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade