Aylık Balık YorumuBalıkTemmuz 2022 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili balık ve yükselen balıklar,

Haziran ayı sizin için aşk ve çocuklarınızla ilgilendiğiniz, yaratıcılığınızı kariyerinize aktardığınız bir aydı. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edebilir.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve siz de kardeşleriniz, komşularınız ve yakın çevrenizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar iletişimde sakin kalabilmeniz çok önemli!

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi evinizle keyifli zamanlar geçirirken, 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de ilişkilerinizi iyileştirme fırsatı yaratacak.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Zihinsel odağınızın tümüyle aşk, flörtler, heyecan verici birlikteliklere kayıyor. Bir çocuğunuz varsa onunla ilişkili konularla da ilgilenebilirsiniz. Bu dönem el becerilerinizi kullanmak iyi gelebilir.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 11. evinizde gerçekleşecek bu dolunay sosyal çevrenizle ilgili bazı zorlayıcı olaylar getirebilir. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Arkadaşlarınızla aranızda kopmalar, toksik insanlar hayatınızdan çıkabilir. Kariyeriniz için uzun süredir emek verdiğiniz konularda sona geldiğinizi düşünebilir, verdiğiniz emeğin karşılığı alamayacağınız korkusuna kapılabilirsiniz. Korkmadan çalışmaya devam etmelisiniz.

Ay boyunca süregelen evinizi güzelleştirme isteği ve aile içi pozitif iletişim, Venüs’ün 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirecek olan yengeç burcuna geçecek. Özellikle Venüs’ün 5. evinize girişi yalnızlar için yeni akş fırsatları getirebilir. Yeteneklerinizi fark edebilir, kendinizi rahatlıkla ortaya koymayabilirsiniz.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 6. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Odağınızda böylece işiniz, iş yeriniz ve gündelik rutinlerinize kayacak. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla daha çok zaman geçirebilir, sağlığınıza ve beslenme düzeninize çeki düzen verebilirsiniz.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, çocuklarınızın üstüne çok düşmemenizi tavsiye ederim. Eğlence hayatı rutinlerinizi bozabilir.

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 6. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay iş yerinizde bir takım değişiklikleri getirebilir. Yeni bir iş, yeni girişimler yapabilirsiniz. Yeni bir evcil hayvan edinebileceğiniz gibi kendi sağlığınıza da özen göstermeniz gerekebilir. Diğer taraftan Merkür uranüs karesi söylemlerinizi sertleştireceği gibi trafikte de dikkatli olmanız gerekliliğine işaret ediyor. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. Öfke ile kalkan zarara oturur, komşu, kardeşler ve akrabalarla ilişkilerinizde dürtüsel olabilirsiniz. Ticari faaliyetlerle ilgileniyorsanız bu dönemde risk almamalısınız!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373