Aylık Boğa YorumuBoğaTemmuz 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili boğalar ve yükselen boğalar,

Haziran ayını sizin için yoğun iletişim trafiğinin olduğu, seyahat ettiğiniz veya eğitimlerle ilgilendiğiniz zihinsel bir süreçti. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edecek.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve sizin mücadele alanınız da kendi kimliğinizi ortaya koymak üzerine olacak. İnsanlar sizi bu süreçte biraz agresif görebilirler. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar her türlü ikili ilişkide de mücadele etmek durumunda kalırken, sağlam adımlarla ilerlemek istemeniz son derece olağan…

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi maddi sorunlarınızı çözme fırsatıyla birlikte, öz değerinizi fark edebilmenizi sağlarken, 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de iletişim sorunlarınızı geride bırakmanızı sağlayacak. Kardeş ve yakın çevrenizden destek alabilirsiniz.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Maddi konulara odaklı olduğunuz bu süreci kardeşler ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinize yöneltebilirsiniz. Okumak, öğrenmek, yeni eğitimler vermek isteyebilirsiniz. Zihinsel odağınız yakın çevrenize yönelebilir, kardeşlerinizle ilişkilerinizi toparlayabilirsiniz. Duygu ve mantığımızın bir arada uzlaşmaya çalıştığını göreceğiz. Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 9. evinizde gerçekleşecek bu dolunay eğitimler, yurt dışı seyahatleri gündeme getirebilir. Akademik çalışmalarda bazı sonlanmalar olabilir. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Özellikle uzaktan akrabalarla ilişkinizde kırılmalar olabilir, evli yükselen boğalar eşinizin akrabalarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Ay boyunca maddi manevi toparlama süreci 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirebilir. Özellikle yakın çevrenize karşı! Ticaretle ilgilenen bir yükselen boğaysanız Venüs’ün 3. evinize girişi sizi destekleyebilir.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 4. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Aileniz ve evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilişkilerinizde bir sıcaklık oluşabilir.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, bilinçdışı konularla ilgili aydınlanma yaşayabilirsiniz. Bir başkasına yardım etmek bu süreçte size iyi gelebilir.

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 4. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay sizin için önemli bir yeni ay olacak. Eviniz, aileniz, evliliğiniz, toplum önündeki duruşunuzu sorgulayabilirsiniz. Evinizde keyif veren değişiklikler yapabilirsiniz. Ev değişikliği, iş nedeniyle bir hareketlilik söz konusu olabilir. Aileye yeni bir üye dahil olabilir. Yine de bu alanda gerçekleşecek merkür uranüs karesi karşılıklı sert söylemlerin kırgınlıklar yaratmasına neden olabilir. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. Öfke patlamalarından kaçınmak adına dikkatli olmalısınız.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade