Aylık Oğlak YorumuOğlakTemmuz 2022 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar,

Haziran ayı sizin için içsel sorgulamalar ve ilişkilerin gündem olduğu bir aydı. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edebilir.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve siz de eviniz, aileniz ve çocuklarınızla ilişkilerinizde zorlandığınız bir döneme gireceksiniz. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar özellikle çocuklarınızla ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Flörtünüzle aranızda bir mücadele baş gösterebilir. Yeni hobiler edinebilir, eğlenceli girişimler yapabilirsiniz.

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi evinizi ve gündelik rutinlerinizi bir düzene koymanızı kolaylaştırırken, 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de aşk ve ilişkilerde güzel fırsatlar yaratabilir.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Zihinsel odağınızın tümüyle ikili ilişkilerinize kayabilir. Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz. Sohbet, muhabbet, ikili ilişkilerde ana tema olabilir.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 1. evinizde gerçekleşecek bu dolunay kendinizi ifade etme biçiminizi değerlendirme fırsatı yaratabilir. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. İkili ilişkilerde krizler ortaya çıkabilir, siz veya karşınızdaki insanlar fazlasıyla alıngan bir tutum sergileyebilirsiniz.

Ay boyunca süregelen gündelik rutinlerinizi toparlama telaşınız, Venüs’ün 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirecek olan yengeç burcuna geçecek. Özellikle Venüs’ün 7. evinize girişi ikili ilişkilerde ortaya çıkacak krizi çözme fırsatı sunabilir. Siz sevgili oğlaklar duygularınızı göstermek istememenizde hatırlatayım sevginizi gösterdikçe sevgi bulursunuz!

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 8. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Odağınızda böylece maddi konulara kayabilir. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. Bu ay riskli konulara girişmemenizi tavsife ederim.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, aileniz, ebeveynlerinizle ilişkilerinizde kendinizi boğulmuş hissedebilirsiniz.

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 8. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay gelir gider dengesi yapmanızı gerektirebilir. Özellikle eşiniz veya ortaklarınızdan gelen gelirler konusu sizi meşgul edebilir. Tutku dolu bir ilişkiye adım atabilir, arzu ve istekleriniz ego duvarına çarpabilir. Diğer taraftan Merkür uranüs karesi birlikte çocuklarınızla aranızda gerginlikler yaratabilir. İlişkinizde ego savaşlarına girmemelisiniz. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. Eğer kumar, borsa vb konularla ilişkiliyseniz bu dönem beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz, o nedenle risk almamalısınız!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade