Aylik Terazi YorumuTeraziTemmuz 2022 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Temmuz 2, 20220
temmuz ayı aylık burç yorumları

Sevgili teraziler ve yükselen teraziler,

Haziran ayı sizin için kariyerinizin ve ailenizin önemli olduğu bir aydı. Konu ile ilgili gündeminiz temmuz ayının ilk on gününde de devam edebilir.

Mars 5 temmuzdan itibaren boğa burcuna geçecek ve sizin mücadele alanınız da maddi konulara kayabilir, gelir gider dengesini sağlamak isteyebilirsiniz. 5 temmuzdan 20 ağustosa kadar evliyseniz eşinizin gelirler, nafaka, borç konuları enerjinizi yönelttiğiniz alan olacaktır.

6 temmuzda netleşecek venüs şiron etkileşimi yurt dışı konularda fırsatlar yaratırken, yalnızlar için yeni ilişkilere kapı aralayabilir. 9 temmuzda netleşecek güneş uranüs sekstili de kariyerinizde verdiğiniz emeğin ufakta olsa karşılığını getirebilir.

Merkür 12 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Zihinsel odağınızın tümüyle kariyer iş, çalışmayanlar için toplum önündeki duruşu ve belki de evlilik konularına kayabilir. Bu ay duygu ve mantığımızın bir arada uzlaşmaya çalıştığını göreceğiz. Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz. Yeni projeler üretmek, iletişim odaklı hareket etmek iyi gelebilir.

13 temmuz da gerçekleşecek oğlak dolunayı;

Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. 4. evinizde gerçekleşecek bu dolunay aileniz, eviniz, köklerinizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Dolunay Plüton kavuşumlu olduğu için kaçınılmaz dönüşümün habercisi, göz yaşı, bastırılmış öfke ve kırgınlıkların açığa çıkmasına neden olabilir. Ebeveynlerinizle ilişkilerinizde krizler olabilir, ev değiştirmek, taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Bir kısım yükselen terazilerin ailelerine yeni üyeler katılabilir.

Ay boyunca süregelen seyahat, yurt dışı konuları, hukuki mevzulara olan odağınız Venüs’ün 18 temmuz itibariyle sevgiyi anaç bir doğayla iletmeyi, sarıp sarmalamayı, duygusal temaları gündeme getirecek olan yengeç burcuna geçecek. Özellikle Venüs’ün 10. evinize girişi ayın genel temasının da tümüyle kariyere yönelmesine neden olacak. Üstlerinizle ilişkilerinizi iyileştirebilir, işinizle bağlantılı geliriniz yada harcamalarınız artabilir.

23 haziranda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 11. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Odağınızda böylece sosyalleşmeye dönük olacak. Güneşi takip eden Merkür’ün de 19 temmuzda aslan burcuna geçişi duygusallığı bir kenara bırakarak iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak. Ağustosun parlayan yıldızı güneşinde aslan burcunda olduğunu göz önünde bulundurursak tüm olumsuzluklara rağmen hayata keyifli yanlarından bakabilmeyi eğlenceli tarafları fark edebilme becerisi edinebilirsiniz. Yeni bir sosyal çevre ve beraberinde gelen bir flört hayatınıza renk katabilir.

25 temmuzda gerçekleşecek venüs jüpiter etkileşimi sevgide abartılı davranışlara kaçabileceğinize işaret ederken, ortaklı projelerde gerginlikler, ikili ilişkilerde seçenekler arasında kalma duygusu yaratabilir.

28 temmuzda gerçekleşecek aslan yeni ayı;

Aslan deyince sahne, sanat, coşku, yaratıcılık ve aşk dile gelir. 11. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay arkadaşlarınızla ilişkilerinizde keyifli zamanlar getirebilir. Kendinizi adadığınız, büyük fedakarlıklar yaptığınız dostlarınızdan bazıları sizi hayal kırıklıklarına uğratabilir, ego savaşlarına karşı dikkatli olmalısınız. Herkesin eğlenceli ve keyifli hissettiği bu aylar siz adeta kalbinize ışık tutarsınız. Diğer taraftan Merkür uranüs karesi beklenmedik harcamalar getirebilir. Burada ayın son günü gerçekleşecek mars uranüs kavuşumu risklerine de değinmeden geçmeyelim. İçsel korku ve endişelere kapılabilirsiniz. Heyecan verici tutku dolu bir ilişkiye çekilebilirsiniz! dürtülerinizin kurbanı olmayın.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade