AkrepAylık Akrep YorumuTemmuz 2023 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Haziran 26, 20230
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen akrep ve akrep burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

Dolunay; kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. İletişim kurmak zorlaşıyor ve birazda karamsarız. Haritanızın 3. evinizde gerçekleşecek bu dolunay kardeşleriniz, yakın çevreniz ve ticari faaliyetler konusunda sert gelişmeler getirebilir. Yeni bir araç almak, araç değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Kısa bir yolculuk yapmak, tatili bayram sonrasına bırakmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Yol size iyi gelebilir.  Flörtünüzle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Akraba ve komşularınızın hayatındaki gelişmelere şahit olabilirsiniz. Dolunay 7. Evinizden Jüpiter desteği alıyor bir kısmınız için yeni anlaşma ve sözleşmeler gündeme gelebilir.

Merkür İkizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde su enerjisi dengeyi sağlayacak. Zihinsel odağınız yurt dışı konular, farklı kültürler veya hukuki meselelere dönebilir. Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Bu sizin için daha çok kariyerinize dönük bir konu ile ilişkili olabilir. İş, kariyer ve aile arasında yaşadıklarınızın sizi germesine izin vermemelisiniz.

10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilir, kariyeriniz için verdiğiniz emeğin karşılığı alma mücadelesine girebilirsiniz. Yeni bir flört söz konusu olabilir.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç yeni ayı haritanızın 9. evinizde gerçekleşecek. Bu dönem özellikle inançlarınızla ilgili duyarlı olduğunuzu söyleyebilirim. Uzaktan bir akrabanızı kaybedebilir, eşinizin ailesi ile ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Fazlasıyla duygusal bir dönem. Diğer taraftan yeni ay siz akrep burçlarına olumlu açılar yapıyor. Kariyeriniz önem kazanabilir.

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte kutlamalarınız başlıyor. Güneşi 10. Evinizde ağırlamaya başlıyorsunuz. Uzun bir zamandır Venüs ve Mars buradaydı. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Üstlerinizle ilişkinizde ego savaşlarına dikkat etmelisiniz. Eski bir sevgili, eş ya da ortak aniden ortaya çıkabilir. Uzun süredir kariyerinizde beklediğiniz fırsat önünüze gelebilir. Toplum önünde eğlenceli ve neşeli tutumunuzda uçlara kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Bu süreçte sanat, yaratıcı işler, resim ve edebiyat, spor gibi aktivitelere zaman ayırmak iyi gelebilir. Bir kısım için tanınırlık artabilir.

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade