AslanAylık Aslan YorumuTemmuz 2023 & Aslan ve Yükselen Aslan

Haziran 26, 20230
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen aslan ve aslan burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

Dolunay; kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. İletişim kurmak zorlaşıyor ve birazda karamsarız. 6. evinizde gerçekleşecek bu dolunay gündelik rutinlerinizi düzenleme zorunluluğu yaratabilir. Disiplinli ve planlı yaklaşımlarınız sizi yorabilir. Bu hassasiyet nedeniyle diz ve sırt ağrılarınız artabilir.  iş yaşamınız yoğunlaşabilir, süreçte sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla ilişkinizde anlaşmazlıklar ortaya çıkabileceği için açık ve kırıcı olmamaya gayret etmelisiniz. İnsanların size karşı tutumları sinirlerinizi bozabilir. Diğer taraftan işinizi büyütmek için harcama yapabilir veya uzun zamandır beklediğiniz ödemeyi alabilirsiniz.

Merkür İkizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde su enerjisi dengeyi sağlayacak. 12 evinizdeki bu hareket rüyalarınızı harekete geçirebilir, kontrol edemediğiniz konular için canınızı sıkmayın. Her şey olacağına varıyor. Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Bu patlama daha çok sizin sabrınızın taşması olarak görülebilir. Unutmayın kontrolsüz güç güç değildir. Cesur, lider ve eğlenceli tutumunuz dikkatleri üzerinize çekebilir. Kalp sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. Bağırsak sağlığı, beslenme sorunları artabilir. Sizin 2 eviniz olan başak özellikle harcamalarınızı artırabilir. Siz eli açıklığınızla tanınırsınız ama bu süreçte biraz hesap yapmak zorunda kalabilirsiniz.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç yeni ayı haritanızın 12. evinizde gerçekleşecek. Bu da bilinç dışında birtakım korkularla yüzleşmenizi sağlayacaktır. Bu dönemde hayatınızda kontrol edemediğinizi düşündüğünüz bazı deneyimler yaşayabilirsiniz, zaten sistemde size dur ve biraz düşün içine dön diyor. Perde arkasında kalmış konular açığa çıkabilir. Yakın çevrenizle bir masaya oturup yüzleşmeniz gerekebilir. Kardeş ve akrabalarla ilişkinizde kadersel temalar gündeme gelebilir. Başka bir ülkede yaşamak isteyebilir veya bir eğitime başlamaya niyet edebilirsiniz.

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte kutlamalarınız başlıyor. İyi ki doğdunuz sevgili aslan burçları. Yükselen aslanlar ise güneşi 1. Evinizde ağırlamaya başlıyorsunuz. Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan retro elbette en çok sizi etkileyecek. Bu süreçte estetik, güzelleşme gibi ekstrem uygulamalardan uzak durmalısınız. Elbette saçlarınızı boyatmayın demiyorum, bakım önemli ama risk almamalısınız. Erkekler için daha önceden denenmemiş bir tıraş yöntemi ya da saç ektime mantıklı olmayabilir. İlişkilerde önemli bir süreç; odağınız eski sevgililer, kardeşleriniz ve kariyerinize yönelebilir. Sağlıklı kendini ifade çok kıymetli narsisimin birazı iyidir ama fazlası zarar. Bastırdığınız duyguları karşınızdaki insanlar aynalayabilir.

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade