Aylık Balık YorumuBalıkTemmuz 2023 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Haziran 26, 20230
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen balık ve balık burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

Dolunay; kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. İletişim kurmak zorlaşıyor ve birazda karamsarız. Dolunay 11. evinizde gerçekleşecek bu dolunay sosyal çevrenizi, arkadaşlarınızı gündeme getirebilir. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, yeni ticari bağlantılar oluşturabilirsiniz. Kariyerinizin getirilerini, kaynaklarınızı artırmanın yollarını arayabilir, etrafınızdan destek görebilirsiniz. Bugüne dek düşünmediğiniz konuları düşünebilir, bu noktada plan ve projeler yapabilirsiniz. Sosyal çevreniz genişleyebilir, bazı arkadaşlarınızın sizde bıraktığı negatif enerjiden kurtulabilirsiniz.

Merkür İkizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde su enerjisi dengeyi sağlayacak. Zihinsel aşk ve çocuklarınıza kayabilir. Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Bu sizin için sağlık konularına işaret ediyor. Kalp ve damar yolu rahatsızlıklarınız varsa dikkatli olmalısınız.

10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. Siz ortaklarınız ve eşinizle ilişkinize odaklanabilir, bu alanda mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç yeni ayı haritanızın 5. evinizde gerçekleşecek. 5 ev flörtler, aşk ilişkilerle ilgili gelişmeler yaratabilir. Romantik ve heyecan verici biri kapınızı çalabilir, cinsel hayatınız renklenebilir, çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel gelişmeler olabilir. Sanat, yaratıcı işler için uygun bir zaman. Yeni ay siz balık burçlarına olumlu açılar yapacağı için iş yaşamınızda ve sağlığınızda korunduğunuzu görebilirsiniz. Yeni ayın ay düğümlerine karesi ve Plüton karşıtlığı özel yaşamınızda hassasiyetiniz artabilir. İşinizle ilgili kadersel kararlar alabilirsiniz. İlişkinizde tartışmaya girmemelisiniz.

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte kutlamalarınız başlıyor. Güneşi 6. Evinizde ağırlamaya başlıyorsunuz. Uzun bir zamandır Venüs ve Mars buradaydı. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. İş yaşamınızda egosantrik tiplerle karşılaşabilirsiniz. İş verenseniz personeliniz, astlarınızla aranızda bir savaş oluşabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Son bir aydır vücudunuzu dinlediğinize emin olun. Bir ameliyat planladıysanız bunun güzelleşme ile ilişkili olmadığına emin olun. Diğer taraftan çocukluk arkadaşlarınızla karşılaşabilir, ilk okulunuza gidebilir, çocukluk aşkınızla bir araya gelebilirsiniz. Kuzen ve akrabalarla ilişkinizde yanlış anlaşılmalar olabilir.

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade