Aylık Boğa YorumuBoğaTemmuz 2023 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Haziran 26, 20230
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen boğalar ve boğa burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

9. evinizde gerçekleşecek bu dolunay eğitimler, yurt dışı seyahatleri gündeme getirebilir. Akademik çalışmalarda bazı sonlanmalar olabilir. Özellikle uzaktan akrabalarla ilişkinizde kırılmalar olabilir, evli yükselen boğalar eşinizin akrabalarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sosyal medya görünürlüğünüz artabilir, yurt dışı ticaret yapmak isteyebilirsiniz. Biraz nefes almak için ufak bir mola iyi gelebilir.

Merkür İkizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde su enerjisi dengeyi sağlayacak. Bu süreci kardeşler ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinize yöneltebilirsiniz. Okumak, öğrenmek, yeni eğitimler vermek isteyebilirsiniz. Zihinsel odağınız yakın çevrenize yönelebilir, kardeşlerinizle ilişkilerinizi toparlayabilirsiniz. Duygu ve mantığımızın bir arada uzlaşmaya çalıştığını göreceğiz. Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir süreci deneyimleyeceksiniz.

Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Evde yanıcı şeyleri unutmadığınıza emin olmalısınız. 10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. Bağırsak sağlığı, beslenme sorunları artabilir. Sizin 5 eviniz olan başak özellikle ikili ilişkiler ve flört konularında mücadelenizi artırabilir. Sevgiliniz yoksa yeni yakınlaşmalar oluşabilir.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 3. evinizde gerçekleşen yeni ayla birlikte öğrenme isteğiniz de epeyce artacak, kardeşleriniz, yakın çevreniz, komşularınızın hayatındaki gelişmelere şahit olabilirsiniz. Kısa seyahatler ve iletişim trafiğiniz artabilir. Yeni bir anlaşma ve sözleşmeye yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle aranızda can sıkıcı ve abartılı tepkiler verebileceğiniz bir gerginlik söz konusu olabilir. Hayata dair yeni hayal ve hedefler belirleyebilir, hiç deneyimlemediğiniz konulara kendinizi açarak, neden olmasın diyebilirsiniz. Kadersel temaların çok baskın olduğu bir süreç olabilir.

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 4. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Zira Merkür ve Venüs bir süredir zaten oradaydı. Duygusallıktan ziyade iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili günler başlıyor. Evinizde değişiklikler yapmak isteyebilir, yeni eşyalar alabilirsiniz. Lükse kaçma eğilimiz var. Eski ve dönüştürebileceğiniz şeylere yönelmenizi tavsiye ederim. Yalnız yaşıyorsanız eski sevgilinizle barışabilir veya ailenizle birlikte yaşama kararı alabilirsiniz. Onların sağlığıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle aile büyüklerinde kalp rahatsızlığı olanlar dikkatli olmalı. Yönetici gezegeniniz Venüs sizi sağlık konularında zorlayabilir, ego sınavları içinde söylesem mi? Sussam mı kıvranışlarını deneyimleyebilirsiniz. Rahim, yumurtalıklar ve üreme organları, prostat gibi konularda dikkatli olmalısınız.

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade