Aylık Koç YorumuKoçTemmuz 2023 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Haziran 26, 20230
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen koçlar ve koç burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

Duygularla aramıza mesafe koyacağım bu süreçte dikkatimiz iş ve kariyer yaşamımıza yönelebilir. Mesleki yönden kabul değiştirebileceğimiz bir haftadayız. Kelimelerimiz daha ciddi ve gerçekçi olabilir, incinmekten kaçındığımız için yalnızlaşabiliriz. Dolunay 10. evinizde gerçekleşiyor. Kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. Maaş artışı, pozisyon değişikliği söz konusu olabilir. Çalışmayanlar için evlilik statü ve aile meseleleri ana gündem olabilir. İş başvurunuzdan dönüş olabilirsiniz.

Merkür İkizler burcundan çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması gökyüzündeki ateş enerjisini bir nebze dengeleyecek. Ailenizle olan iletişiminiz önem kazanacak. Ebeveynlerinizle ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir. Zihinsel odağınız evinizle ilgili konulara yönelebilir.

Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Çocuklarınız veya partnerinizle ilişkinizde gergin olabilirsiniz.

10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. Bağırsak sağlığı, beslenme sorunları artabilir. Sizin 6 eviniz olan başak özellikle iş yaşamınızda koşturmanızı artırabilir. Gündelik rutinlerinizde aksaklıklar yaşanmaması adına ajanda tutmak iyi gelebilir.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. Aile, ebeveynler, evlilikler gündemin ana başlığı olacak. Aile, kökler, ebeveynler ile ilişkileriniz de yeni gündemler olabilir, taşınma, ev alma, evlenme, boşanma kararı verme eğiliminde olabilirsiniz. Ay düğümlerine kare yapan bu yeni ay kadersel temaları gündeme getirebilir. Mide ve baş ağrılarına karşı dikkatli olmalısınız.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte 5. eviniz hareketlenmeye başlayacak. Zira Merkür ve Venüs bir süredir zaten oradaydı. Duygusallıktan ziyade iddialı, atılgan, ısrarcı, yaratıcı, eğlenceli, esprili, flörtöz olacağımız günler başlayacak.  Flörtler, heyecan verici ilişkiler ve beraberinde çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir. Bu doğrultuda dijital piyasalarda epeyce hareketlenecek. 5. Ev riskli kazanımları işaret ettiği için dikkatli olmalısınız. Yarım kalmış aşklar kapınızı çalabilir. Konuyu netleştirmek, bir daha asla olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir. İlla eski bir flört değil bir iş ortağı, uzun zamandır beklediğiniz bir para da bu dönemde gelebilir. Hobileriniz için harcamalar yapabilir, spora yazılabilir, sporu bırakıp yürümeye karar verebilirsiniz. Malumunuz ekonomi!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade