Aylık Kova YorumuKovaTemmuz 2023 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Haziran 26, 20230
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen kova ve kova burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

Dolunay; kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. İletişim kurmak zorlaşıyor ve birazda karamsarız. Dolunay haritanızın 12. evinizde gerçekleşiyor. Bu dolunay içsel sorgulamalarınızın arttığı bir süreci işaret eder. Göz önünde olmak istemeyebilirsiniz. İçe dönmek, ruhsal çalışmalarla ilgilenmek iyi gelebilir. Rüyalarınız hareketlenirken, korkup endişe duyduğunuz konuların üstüne gidebilirsiniz. Kontrol edemediğiniz şeyler için kendinizi üzmeyin, bazen hayat bazı şeyleri akışa bırakmayı gerektiriyor! 5. Evden Jüpiter desteği alan dolunay gizli saklı bir ilişkiye yönelmenize neden olabilir. Birlikte çalıştığınız insanlarla aranızda gerginlikler olabilir. Terapi almak, spiritüel çalışmalarla ilgilenmek çok iyi gelecektir.

Merkür İkizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde su enerjisi dengeyi sağlayacak. Zihinsel odağınızda tümüyle işinize, sağlığınıza yönelebilir. Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Bu sizin için daha çok evliliğiniz, ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili olacaktır. Ani kararlar almamalısınız.

10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. Siz ise borçlarınızı kapatmak, ortak gelirlerinizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Nafaka, miras ve sigorta gibi konularda uğraş vermek zorunda kalabilirsiniz.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç yeni ayı haritanızın 6. evinizde gerçekleşecek. 6 ev sağlığınız, günlük rutinleriniz, iş yaşamımız, hizmet aldığınız konularla ilişkilidir. Bu ay rutinleriniz düzenlemek, sağlığınızla ilgilenmek, beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ya iş çevrenizi düzenlemek, değiştirmeye dair arzularınız artabilir. Yeni ayın ay düğümlerine ve Plüton’a kare yaptığı için mide ve göğüs hassasiyetiniz artabilir. İşinizle ilgili kadersel kararlar alabilirsiniz. İş arkadaşınızın yaşamında bazı durumlara destek olabilirsiniz. Hala teyze amca gibi bir akrabanız gündeme gelebilir. Evcil hayvan edinebilir, varsa onun aşı vb. işlerini yürütebilirsiniz.

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte kutlamalarınız başlıyor. Güneşi 7. Evinizde ağırlamaya başlıyorsunuz. Uzun bir zamandır Venüs ve Mars buradaydı. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Aşk ve ilişkilerde egonun konuşulduğu, gölgenizle yüzleşmek zorunda kalacağınız bir süreç başlayabilir. Eski bir aşk, evlilik veya süregelen ilişkide güç mücadeleleri söz konusu olabilir. Ev değiştirmek, yurt dışına taşınmak, yeni bir üniversite okumak veya astroloji ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evinize yapacağınız harcamalar sizi gereksiz abartılı bir masrafa sürükleyebilir. Aldığınız ürünün gerçek fiyatı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Nostaljik şeylere merakınız artabilir.

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade