Aylık Oğlak YorumuOğlakTemmuz 2023 & Oğlak ve Yükselen Oğlak

Haziran 26, 20230
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen oğlak ve oğlak burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

Dolunay; kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. İletişim kurmak zorlaşıyor ve birazda karamsarız. Dolunay haritanızın 1. evinizde ve sizin burcunuzda gerçekleşiyor kendinizi ifade etme biçiminizi değerlendirme fırsatı yaratabilir. Kendinizi cesurca ortaya koyabilir, fikirlerini net bir şekilde dile getirebilirsiniz. Süregelen ilişkinizi ciddileştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Yalnızsanız yolculukta tanışacağınız biri ile yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Çocuk, iş ve kariyer gibi konularda fırsatlar elde edebilirsiniz.

Merkür İkizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde su enerjisi dengeyi sağlayacak. Zihinsel odağınızda tümüyle ilişkinize, ortaklı girişimlere kayabilir. Fazlasıyla hassas olabilir, hassas insanlarla vakit geçirebilirsiniz.

Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Bu sizin için daha çok kariyerinize dönük bir konu ile ilişkili olabilir. İş, kariyer ve aile arasında yaşadıklarınızın sizi germesine izin vermemelisiniz.

10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. Sizin enerjinizse inançlarınıza yönelebilir, düşünlerinizi biraz yüksek sesle savunmak zorunda kalabilirsiniz. Biraz tatil yapmak iyi gelebilir. Üniversite, yeni bir eğitim, yaz okulu gibi konularla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin akrabası ile aranızda bir gerginlik olabilir.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç yeni ayı haritanızın 7. evinizde gerçekleşecek. 7. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay, ikili ilişkilerde duygusal temaları gündeme getirebilir. İlişkilerinizde özellikle ailenizle aranızda birtakım gerginlikler olabilir. Bulunduğunuz pozisyondan memnun değilseniz, iş ve kariyerinizde keskin bir karar alarak kadersel yeni bir deneyime çekilebilir, sosyal çevrenizi değiştirebilirsiniz.

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte kutlamalarınız başlıyor. Güneşi 8. Evinizde ağırlamaya başlıyorsunuz. Uzun bir zamandır Venüs ve Mars buradaydı. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Bu alan özellikle bilinçdışı konularda büyük bir farkındalık yaratabilir. Karmik tanışmalar, büyük sorgulamalar getirebilir. Estetik operasyon yaptırmayı düşünüyorsanız retronun bitmesini tavsiye ederim. Zira mecbur kalmadıkça venüs retrosunda tavsiyem değildir. Kalp sağlığınıza dikkat etmeli, ağır spor aktivitelerinden kaçınmalısınız. Eski bir ilişki yeniden gündeme gelebilir, tutku ve arzu dolu bir başlangıç söz konusu olabilir. Üstlerinizle ego savaşına girmemelisiniz.

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade